• Головна
  • Наскільки Чернівці доступні для маломобільних верств населення?
14:33, 24 жовтня 2018 р.

Наскільки Чернівці доступні для маломобільних верств населення?

Наскільки Чернівці доступні для маломобільних верств населення?

У програмі "Суть Речей" на Радіо 10 громадський активіст Артем Жук озвучив, наскільки Чернівці доступні зараз для маломобільних верств населення.

Людмила Григорчук: Скільки відсотків Чернівців – доступні?

Артем Жук: Якщо говорити про з’їзди,то десь 20%, а якщо про покриття, його якість , то 80% - це недоступні для чернівчан. Площі також, я казав, Філармонії – найгірше,Театральна теж проблемна. Найкраща – Соборна, бо вона рівна.

Слухач: щодо транспорту. Чи громадський транспорт у нас доступний?

Артем Жук: У нас є низько пологовий транспорт, але вживаний транспорт, коли купують, це роблять нашвидкуруч. Тому це не завжди перевіряють. От у 1А пандуси або заварені, або їх навіть немає.

Людмила Григорчук: А щодо доступності соціальних установ, шкіл, лікарень? Артем Жук: Якщо брати школи, то перед початком навчального року вони відзвітували, що 70% навчальних закладів доступні. Але вони обмежуються лише заїздами і пандусами. А тут проблема, що є всередині. Адже кабінети потрібні можуть бути на другому поверсі. Вбиралень спеціальних також немає. Ми хочемо з Богданом Бойко провести спеціальний аудит, щоб перевірити, чи доступні наші школи. Ми говорили, що кінотеатр «Чернівці» недоступний, вони зараз складають кошторис. Адже вони відзвітували, що у них є пандус, якого немає. А якщо навіть потрапив всередину кінотеатру, то ти можеш потрапити лише у Малий зал. Це дискримінація, я вважаю, адже не можеш бачити всі фільми. Також говорили про театр наш драматичний. Але там кажуть, що вони можуть за вимогою дерев’яний пандус поставити. Але це вже проблемно. Когось просити, викликати. Це вже непросто.

Людмила Григорчук: Оксана Драчковська долучилася до нас, каже, що покриття відсотків сто недоступні

Артем Жук: Вона краще знає. У неї дитина на візку. Проблема в тому, що місто не має жодної стратегії, щодо доступності. Я постійно звертаюся з різними зверненнями, а отримую базові відписки, маю вже 300 звернень  і більшість з них не виконані. Найважче з департаментом містобудування. Там ніхто не розуміє, хто за що відповідає. Ні про зовнішню рекламу, ні про демонтаж.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #доступність #інваліди
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...