Наслідки снігової негоди: на Буковині сильний сніг повалив дерева та обірвав електролінії

Наслідки снігової негоди: на Буковині сильний сніг повалив дерева та обірвав електролінії, Полісан Вікторія

У Хотині негода зруйнувала дерева та обірвала електролінгнії.

"Міський парк виглядає як зона стихійного лиха. Від учорашнього вечора засніжені гілки з тріском і шумом падають мало не на перехожих. Поки там фотографували, на наших очах дерево розкололося навпіл і впало у двох метрах від людей. Ліквідувати наслідки взялися рятувальники. Вони застерігають не ходити під великими деревами та обірваними дротами", - пише видання "Хотинські вісті".

Крім цього, зазначається, що у райцентрі і десятках сіл перебої з електропостачанням. Деякі взагалі залишилися без світла. Негода додала чимало роботи бригадам електриків. У районі були вимкнуті в аварійному режимі до двох сотень розподільчих підстанцій - майже половина наявних.

Наразі працюють шість аварійних бригад РЕМу.

Наслідки снігової негоди: на Буковині сильний сніг повалив дерева та обірвав електролінії, фото-1 Наслідки снігової негоди: на Буковині сильний сніг повалив дерева та обірвав електролінії, фото-2 Наслідки снігової негоди: на Буковині сильний сніг повалив дерева та обірвав електролінії, фото-3 Наслідки снігової негоди: на Буковині сильний сніг повалив дерева та обірвав електролінії, фото-4 Наслідки снігової негоди: на Буковині сильний сніг повалив дерева та обірвав електролінії, фото-5 Наслідки снігової негоди: на Буковині сильний сніг повалив дерева та обірвав електролінії, фото-6 Наслідки снігової негоди: на Буковині сильний сніг повалив дерева та обірвав електролінії, фото-7 Наслідки снігової негоди: на Буковині сильний сніг повалив дерева та обірвав електролінії, фото-8 Наслідки снігової негоди: на Буковині сильний сніг повалив дерева та обірвав електролінії, фото-9 Наслідки снігової негоди: на Буковині сильний сніг повалив дерева та обірвав електролінії, фото-10 Наслідки снігової негоди: на Буковині сильний сніг повалив дерева та обірвав електролінії, фото-11
негода сніг електроенергія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі