Буковина може залишатися без губернатора до виборів?

Буковина може залишатися без губернатора до виборів?, Антоніна Сімаченко

Від сьогодні, 28 листопада, Чернівецька обласна державна адміністрація офіційно залишилася без голови. Олександр Фищук вже звільнений з посади. Виконувачем обов’язків став перший заступник голови ОДА 34-річний Михайло Павлюк.

Політолог Ігор Баб’юк вважає, що область може залишатися без губернатора до виборів. А колишнього голову Чернівецької ОДА Олександра Фищука Баб’юк вважає не найгіршим головою.

“Олександр Фищук не був найгіршим головою адміністрації. Він був неконфліктний. Не сперечався зі своїми працівниками, вони не отримували догани, ніхто їх не "строїв". З одного боку це добре, з іншого — вони миттєво не реагували на ті проблеми, які були.

Деякі проекти Фищуку не вдалося реалізувати, освоєння дорожнього фонду, будівництво пропускних пунктів “Красноїльськ”, “Дяківці”. Хоча це не залежало напряму від нього, але тут його м’якість дала слабинку”, - сказав МБ Ігор Баб’юк.

Політолог каже, що президенту доведеться обирати якусь компромісну кандидатуру для партій “Народний фронт” та Блок Петра Порошенка.

“У нинішній ситуації на посаді має бути людина, яка досить жорстко управляє. За посаду голови адміністрації змагаються дві сили "Народний фронт" та Блок Петра Порошенка. Думаю, має бути якась компромісна особа, яка задовольнить ці дві сторони. Без голови ми можемо залишатися і до виборів, і далі, якщо не знайдуть компромісну особу”, - сказав Ігор Баб’юк.

За словами Ігоря Баб’юка, на посаді губернатора можемо побачити людину іншої області.

“Не думаю, що президент призначить головою нині виконувача обов’язків Михайла Павлюка. Наскільки я знаю, він на це і не претендує. Не думаю, що з’являться на цій посаді колишні губернатори. Кандидатуру Володимира Куліша не погодять у “Народному фронті”. Михайло Романів може бути компромісною кандидатурою для різних політичних партій. Але він теж досить добродушний, хоча є хорошим управлінцем. Мені важко сказати, чи можуть бути на цій посаді народні депутати Оксана Продан чи Іван Рибак. “Народний фронт” не підтримає таких яскравих представників БПП. Найцікавіше, що можуть призначити фігуру, яку ми можемо і не знати. Навіть можливо, з іншої області”, - сказав Ігор Баб’юк.

Буковина губернатор вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі