![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
10:02, 22 січня 2019 р.
Гравці чернівецької «Буковини» зібралися після відпустки
![Гравці чернівецької «Буковини» зібралися після відпустки Гравці чернівецької «Буковини» зібралися після відпустки](/dist-assets/images/cap.jpg)
У понеділок, 21 січня 2019 року, гравці чернівецької «Буковини» зібралися після відпустки. Тренування підопічних Віталія Куниці відбулося на штучному майданчику стадіону «Буковина».
Основна мета збору – функціональна підготовка футболістів. У тренуванні взяли участь перспективні гравці, які, можливо, у майбутньому поповнять склад чернівецької команди. Про це повідомляє fcbukovyna.com.
На 27 січня у чернівецької «Буковини» заплановано контрольний матч із колективом першої ліги «Прикарпаття» (Івано-Франківськ). Гра відбудеться в Івано-Франківську.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:46, 24 липня
4
09:00, 23 липня
2
10:51, 19 липня
5
live comments feed...
Коментарі