• Головна
  • На сайті президента зареєстрували петицію про ремонт дороги Тернопіль - Чернівці
12:00, 3 лютого 2019 р.

На сайті президента зареєстрували петицію про ремонт дороги Тернопіль - Чернівці

На сайті президента зареєстрували петицію про ремонт дороги Тернопіль - Чернівці

На офіційному сайті петицій України з'явилась петиція з проханням провести капітальний ремонт дороги міжнародного значення Тернопіль - Чернівці М19.

"Автомобільна дорога міжнародного значення М-19 на відрізку Тернопіль - Чернівці перебуває у жахливому стані, на окремих ділянках проїзна частина фактично зруйнована, узбіччя відсутні, дорожні знаки та розмітка знищені.

Проїзд через центральну частину стародавнього міста Теребовля брукованою дорогою, укладеною ще у позаминулому столітті, є випробуванням для автотранспорту та місцевих жителів, які потерпають від підвищених викидів забруднюючих речовин та відсутності необхідних елементів безпеки дорожнього руху.

При цьому, автомобільна дорога М-19 є частиною міжнародного транспортного коридору, яка рішенням Європейської комісії включена до Транс'європейської опорної транспортної мережі (TEN-T), сполучає північ Європи із причорноморськими державами і Туреччиною, має велике логістичне значення. Покращення стану проїзду по автомобільній дорозі М-19 є зобов'язанням України перед Європейським Союзом щодо забезпечення нормального сполучення між європейськими державами.

Жахливий стан міжнародної дороги М-19 змушує міжнародних перевізників оминати територію України для транзиту, що, відповідно, завдає непоправні втрати для українського бюджету та інвестиційної привабливості держави. Інтеграція України у загальноєвропейську транспортну систему із такими дорогами як М-19 на відрізку Тернопіль - Чернівці є неможливою, а відсутність якісного ремонту вказаної дороги сповільнює розвиток Тернопільської та Чернівецької областей, які мають чудовий логістичний та транзитний потенціал.

Окрім того, зруйнованість дороги М-19 на відрізку Тернопіль - Чернівці є причиною численних ДТП, у тому числі з тяжкими наслідками, що потребує вжиття невідкладних заходів для зниження рівня аварійності та захисту життя і здоров'я громадян", - пише автор петиції Качановський Роман Євгенович.

"Враховуючи наведене, просимо Вас: посприяти невідкладному виділенню бюджетних коштів (у тому числі, шляхом ініціювання відповідних змін до Закону України про Державний бюджет на 2019 року) для проведення капітального ремонту автомобільної дороги міжнародного значення М-19 на відрізку Тернопіль - Чернівці (з будівництвом об'їзної дороги навколо міста Теребовля, влаштування додаткових смуг руху, шляхопроводів та багаторівневих розв'язок)", - додає ініціатор звернення.

Станом на 3 лютого петиція набрала 147 голоси з 25000 необхідних. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дорога #ремонт #петиція
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...