• Головна
  • Буковинець відзначився на чемпіонаті Європи з карате
16:00, 11 лютого 2019 р.

Буковинець відзначився на чемпіонаті Європи з карате

В Ольборгу (Данія) відбувся 46-ий чемпіонат Європи з карате серед кадетів, юніорів та молоді (U21).

Серед юніорів бронзовим призером став буковинець Андрій Заплітний (-76 кг, клуб «Лідер», тренери – Олександр Пікулін, Андрій Лазаренко). Наш земляк переміг суперників з Фінляндії (5:0), Косова (2:2), Люксембургу (1:0), Угорщини (1:0). У півфіналі Заплітний програв майбутньому віце-чемпіону Іліасі Уніфі з Бельгії (0:3). А ось у бронзовому фіналі Андрій завдав поразки боснійцю Недіму Сувалії (1:0).

Як повідомляє karate.ua, нагороди здобули інші наші співвітчизники. Срібним призером став Валентин Найда (U 21, - 67 кг, Київ, клуб «Сен Бін»). Бронзова нагорода в активі Оксани Базелюк (юніорки, - 59 кг, Київ, клуб «Чемпіон»).

У Данії українці здобули три нагороди (1 срібна, 2 бронзові) та посіли у загальному заліку 21-е місце.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію