• Головна
  • У Чернівцях в бюро судово-медичної експертизи оновили обладнання
08:28, 15 лютого 2019 р.

У Чернівцях в бюро судово-медичної експертизи оновили обладнання

У Чернівцях в бюро судово-медичної експертизи оновили обладнання

Наприкінці минулого року в Чернівецькому обласному бюро судово-медичної експертизи з’явилось нове сучасне обладнання у відділеннях судово-медичної імунології, судово-медичної цитології та судово-медичної токсикології.

Серед придбаного апарат для автоматичної проводки тканин, три мікроскопи, спектрофотометр та два генератори водню.

Як розповідає Променю начальник Чернівецького обласного бюро судово-медичної експертизи, експерт Депаратменту ОЗ з питань судмедекспертизи, завідувач кафедри судової медицини та медичного правознавства БДМУ Віктор Бачинський, загальна вартість придбаного обладнання становить 521 тисячу гривень.

– Торік з обласного бюджету бюро було виділено один мільйон гривень, з якого за 479 тисяч гривень придбали автомобіль для цілодобового транспортування тіл померлих у морг. Наше бюро єдине в Україні, яке здійснює дану роботу. Відтак, наразі маємо два автомобілі для забезпечення транспортування небіжчиків, тож на найближче десятиліття бюро забезпечене необхідним автотранспортом.

Автомобіль, який використовували до придбання нового, відремонтували й збираємося вже найближчим часом передати військовослужбовцям на Схід, – каже Віктор Бачинський. – Решту коштів у розмірі 521 тисячі гривень скерували на закупівлю ряду сучасного обладнання. Придбали його у кінці минулого року. Наразі всі апарати уже працюють за призначенням. Завдяки автономізації сучасної апаратури фахівці бюро виконують експертні дослідження більш серйозного рівня і в рази оперативніше. Це суттєво підвищує якість роботи служби.

Водночас, як відзначає керівник бюро, аби розширити якісний та кількісний стан досліджень ще більше, закладу потрібен люмінесцентний мікроскоп, вартість якого складає 700 тисяч гривень. Він також висловив сподівання, що вже цьогоріч, за підтримки обласної влади та керівництва Департаменту охорони здоров’я, даний прилад вдасться придбати. У рамках покращення матеріально-технічної бази бюро на початку 2019 року закладу з обласного бюджету також скерували кошти на здійснення капітальних ремонтів у всіх трьох корпусах. Наразі два з них уже відремонтовані.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #обладнання #експертиза
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...