![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
09:00, 22 лютого 2019 р.
Поліція затримала чоловіка, який обкрадав чернівчан у тролейбусі
![Поліція затримала чоловіка, який обкрадав чернівчан у тролейбусі Поліція затримала чоловіка, який обкрадав чернівчан у тролейбусі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Крадій здійснював свої протиправні дії у тролейбусі маршруту 3-А, де таємно заволодівав чужими коштами.
Затриманий був неодноразово притягнутий до відповідальності за аналогічні злочини скоєні ним раніше. 19 лютого на спецлінію «102» надійшло повідомлення від пасажирів тролейбусу маршруту 3-А про крадіжку грошових коштів. Один з потерпілих встиг помітити кишенькового злодія та по приїзду поліцейських вказав на нього.
Правоохоронцями було здійснено до вказаної особи поверхневу перевірку згідно статті 34 Закону України про Національну Поліцію в ході якої було виявлено та вилучено крадені гроші.За даним фактом відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 Кримінального Кодексу України (крадіжка) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі