• Головна
  • До забезпечення правопорядку поліція Буковини залучатиме представників охоронних фірм
12:00, 23 лютого 2019 р.

До забезпечення правопорядку поліція Буковини залучатиме представників охоронних фірм

До забезпечення правопорядку поліція Буковини залучатиме представників охоронних фірм

Таке рішення прийнято 22 лютого, на спільній нараді з керівниками громадських формувань і недержавних охоронних підприємств, ініційованій керівництвом обласного управління Нацполіції.

Учасники наради обговорили алгоритм співпраці щодо забезпечення публічної безпеки та порядку під час президентських, парламентських виборів, а також масових заходів.

За результатами обговорення затверджено низку спільних заходів для протидії злочинності та профілактики правопорушень:

патрулювання територій працівниками поліції та членами громадських формувань; несення служби нарядами з числа поліцейських і представників недержавних охоронних структур; забезпечення безпеки громадян під час масових заходів; взаємний обмін інформацією щодо розшукуваних осіб, транспортних засобів тощо.

Також досягнуто домовленості про навчання членів громадських формувань, яке здійснюватиме поліція. Зокрема, увага приділятиметься останнім вимогам нормативно-правової бази щодо діяльності правоохоронних органів, а також умовам і межам застосування заходів фізичного впливу та спеціальних засобів.

Для довідки: відділи та відділення поліції області координують діяльність 18 громадських формувань з охорони громадського порядку. Крім цього, на території Буковини зареєстровано 48 суб’єктів охоронної діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #буковина #порядок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...