![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
12:00, 24 лютого 2019 р.
Чиновники планують відновити потяг "Чернівці-Ужгород"
![Чиновники планують відновити потяг "Чернівці-Ужгород" Чиновники планують відновити потяг "Чернівці-Ужгород"](/dist-assets/images/cap.jpg)
В ОДА планують відновити потяг 625/626 «Чернівці-Ужгород», який поєднає Чернівецьку, Івано-Франківську та Закарпатську області.
Про це йшлося під час засідання Координаційної ради з питань розвитку туризму при облдержадміністрації, яка відбулася 20 лютого,повідомляє прес-служба ОДА.
За словами чиновників, це в свою чергу дасть можливість збільшення туристичного потоку, як внутрішніх, так іноземних туристів, та збільшить надходження до бюджету.
Також на засіданні окреслено плани подальшої роботи відділу на 2019 рік, серед яких – проведення «XIV Буковинського туристичного ярмарку», фестиваль «Любіть Буковину, бо вона того варта!» на території колишньої військової радіолокаційної станції «Памір», що на горі Томнатик в с. Шепіт, Путильського району та представлення туристичного потенціалу Чернівецької області на регіональних, національних та міжнародних туристичних виставках, ярмарках, форумах, семінарах таких як, IV Одеський міжнародний туристичний тиждень, міжнародних туристичних виставках в м. Берлін (Німеччина), в м. Лодзь (Польща), «UITT 2019» Україна – подорожі і туризм» (м. Київ), «UITM 2018 «Україна» (м. Київ) та ін.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі