![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
15:32, 26 лютого 2019 р.
Поліцейські вилучили саморобну зброю у буковинця
![Поліцейські вилучили саморобну зброю у буковинця Поліцейські вилучили саморобну зброю у буковинця](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час проведення заходів із протидії незаконному обігу зброї правоохоронці вилучили саморобну зброю та набої у 18-річного жителя Кельменецького району.
25 лютого працівники сектору кримінальної поліції Кельменецького ВП під час відпрацювання району задокументували факт незаконного зберігання 18-річним юнаком саморобного пристрою для стрільби патронами калібром 5,6 мм та 31 малокаліберний набій. Вилучені зброя та набої направлені на дослідження до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.
За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Санкція статті передбачає позбавлення волі до семи років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі