![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
11:28, 27 лютого 2019 р.
Викрав із ресторану телевізор: поліція затримала грабіжника
![Викрав із ресторану телевізор: поліція затримала грабіжника Викрав із ресторану телевізор: поліція затримала грабіжника](/dist-assets/images/cap.jpg)
Зловмиснику не вдалося далеко втекти з краденим майном. Його затримали завдяки оперативному реагуванню та координації роботи нарядів на місці події. Докази злочину поліцейські вилучили, а злодія помістили до ізолятору тимчасового тримання.
Увечері 26 лютого на спецлінію «102» надійшло повідомлення про крадіжку телевізора з приміщення одного з ресторанів у Чернівцях. Ситуаційний відділ обласного управління Нацполіції одразу скерував на місце події екіпаж патрульної поліції та слідчо-оперативну групу Чернівецького ВП.
Під час обстеження території та прилеглих будинків поліцейські впродовж 15-ти хвилин після вчинення злочину виявили зловмисника в під’їзді будинку на сусідній вулиці. При ньому була спортивна сумка з викраденим телевізором. Правопорушником виявився раніше судимий 29-річний чернівчанин.
За вказаним фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Затриманому загрожує до 5 років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:46, 24 липня
4
09:00, 23 липня
2
10:51, 19 липня
5
live comments feed...
Коментарі