Депутати дозволили Продану не озвучувати повну назву проекту рішення перед його розглядом

Депутати дозволили Продану не озвучувати повну назву проекту рішення перед його розглядом, Полісан Вікторія

Чернівецька міськрада вирішила змінити порядок ведення чергової сесії, дозволивши головуючому на початку розгляду питань порядку денного називати лише порядковий номер відповідного проекту рішення, без вказування його назви.

За відповідну пропозицію, запропоновану депутатом Богданом Ковалюком, проголосували 19 депутатів, рішення ухвалено.

Зокрема, Ковалюк заявив, що Регламент Чернівецької міськради передбачає зміну порядку ведення сесій.

"Якщо хтось з колег не уважний, не слідкує за тим, за що ми голосуємо, тоді особисто лише для тих персоналій можемо вказувати весь перелік проекту рішення. Інакше ми будемо тут лиш тим і займатися, що читати назви проектів рішень", - сказав депутат, пише molbuk.ua.

Водночас депутат Віталій Матвієнко у своєму виступі зазначив, що він не погоджується із пропозицією свого колеги.

"Мова не йде про те, що хтось уважний, а хтось не уважний. Трансляцію дивляться і чернівчани, які не мають під рукою роздрукованих матеріалів. І їм не зрозуміло, які питання розглядаються – по номеру не зрозуміло. Тому абсолютно чітка норма Регламенту, де сказано, що треба зачитувати назву проекту рішення. І тому вона має виконуватися", - сказав В. Матвієнко.

На це секретар міськради Василь Продан заявив, що не всі назви проектів рішень є достатньо інформативними для чернівчан."Чернівчани ж все рівно не розуміють - кому це дається, що це дається, яка площа. Тобто, по суті, вона зараз не є настільки інформативною, наскільки ви зараз кажете", - відповів Продан, запропонувавши депутатам підтримати пропозицію Ковалюка. "За" проголосували 19 депутатів, рішення прийнято.

сесія засідання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі