
17:00, 13 березня 2019 р.
На Буковині голові РДА оголосили догану за протидію реформі

13 березня Уряд притягнув до дисциплінарної відповідальності голову Сокирянської РДА Петра Бескупського за повну дискридетацію та протидію реформі з децентралізації влади в Україні на Сокирянщині. Про це повідомляє народний депутат Максим Бурбак.
"Неодноразово звертався до керівництва Чернівецької ОДА з вимогою звільнення чиновника-ретрограда. Але мені відсилали лише відписки. Певно він якимось чином все вирішував. Або аграрні козачата-латифундисти допомагали. Звернувся до Уряду.
І коаліційний Уряд, усвідомлюючи повну бездіяльність в цьому питанні чернівецьких чиновників, встав на захист реформи та об’єднаних територіальних громад, які були створені не завдячуючи, а всупереч місцевим чиновникам та феодалам, які їх кришують. Реформу з децентралізації не спинити. Сподіваюсь, що за цим рішенням буде і наступне: про звільнення всіх причетних до гальмування реформи на Сокирянщині!" - повідомив М. Бурбак.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:54
Вчора
15:23
Вчора
12:45
Вчора
09:41
Вчора
08:57
Вчора
20:34
4 липня
19:07
4 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:19, 22 червня
22:30, 24 червня
237
21:53, 26 червня
5
live comments feed...
Коментарі