• Головна
  • Чернівецькі футболісти зіграли в нічию з рівненським "Вересом"
15:00, 20 квітня 2019 р.

Чернівецькі футболісти зіграли в нічию з рівненським "Вересом"

Чернівецька футбольна команда "Буковина" у 20 турі другої ліги зіграла внічию вдома з "Вересом" (Рівне) з рахунком 0:0. До перерви більше моментів мали гості, зокрема наш захисник Андрій Гусін на 17-й хвилині вибив головою м'яч з лінії воріт.

Потім на 27-й хвилині м'яч після небезпечного удару пролетів поруч зі штангою. Трохи згодом м'яч ледь не влучив у наші ворота після рикошету. Буковинці мали кілька моментів вже наприкінці матчу.

На 81-й хвилині небезпечно пробив Олександр Жумига і воротар забрав м'яч. Потім він же накрутив двох захисників і пробив повз ворота. На 90-й хвилині Едуард Матвєєнко пробив здалеку, але м'яч пролетів над поперечкою. А вже на останніх секундах Ладік Мелконян сильно пробив біля верхнього кута воріт. Зараз "Буковина" має 17 очок і посідає 10 місце, пише molbuk.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію