• Головна
  • Буковинські правоохоронці започаткували "вишиваний" флешмоб
09:00, 25 квітня 2019 р.

Буковинські правоохоронці започаткували "вишиваний" флешмоб

Буковинські правоохоронці започаткували "вишиваний" флешмоб

Всесвітній день вишиванки, який традиційно відзначається щороку в третій четвер травня, у 2006 році започаткували студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Поступово студентська ініціатива розрослася до міжнародного рівня, об’єднавши не лише українців усього світу, а й прихильників України.

Підтримуючи збереження та популяризацію національних цінностей, працівники Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області цьогоріч започаткували флешмоб #ЯУкраїнськийПоліцейський.

Буковинські правоохоронці започаткували "вишиваний" флешмоб, фото-1

До Всесвітнього дня вишиванки буковинські поліцейські закликають колег з різних регіонів України сфотографуватися в етнічному вбранні та продемонструвати вишивану красу свого краю. Фотографії у вишитому та форменому одязі правоохоронці публікують на своїх сторінках у соціальних мережах з хештегом #ЯУкраїнськийПоліцейський. Таким чином працівники поліції Чернівецької області пропонують ідентифікувати свою національну приналежність і підтримати споконвічні народні традиції, повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#національні цінності #день вишиванки #традиції #правоохоронці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...