
12:00, 28 квітня 2019 р.
На Буковині двоє дітей отруїлись чадним газом

У Чернівецькій області двоє дітей потрапили до лікарні через отруєння чадним газом.
Ввечері 27 квітня в реанімаційне відділення Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні госпіталізували двох дітей – 2007 та 2013 років народження, які проживають у місті Новоселиця.
Попередньо медики встановили у них діагноз "отруєння чадним газом". Зазначається, що стан потерпілих – середньої важкості. Причина отруєння – несправність газової колонки.
Станом на 6 годину ранку 28 квітня потерпілих виписали з лікарні під наглядом батьків, повідомляють у прес-службі ДСНС у Чернівецькій області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:50
Вчора
16:42
Вчора
15:40
Вчора
13:52
Вчора
11:35
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
14:12, 4 червня
6
09:23, 28 травня
32
12:02, 1 червня
5
15:30, 29 травня
Коментарі