• Головна
  • В Чернівцях в рамках благодійної акції проведуть безкоштовне обстеження зубів
10:32, 6 травня 2019 р.

В Чернівцях в рамках благодійної акції проведуть безкоштовне обстеження зубів

В Чернівцях в рамках благодійної акції проведуть безкоштовне обстеження зубів

Вже третій рік поспіль, ГО “Українська Академія Пародонтології” проводить День Здорових Ясен в Україні. Цьогорічний проходитиме під гаслом "Здорові ясна, гарна посмішка!".

Традиційно ми запросили стоматологічні клініки, а також усіх стоматологів, долучитись до проведення, в рамках одного дня (11 травня 2019 року, субота), масового заходу, так званого "флеш-мобу", який полягає у безкоштовному обстеженні усіх бажаючих з метою оцінки їх пародонтального статусу та наданні інформації щодо важливості профілактики та лікування захворювань пародонту. В рамках обстежень буде використано новітнє програмне забезпечення psr.uaperio.org, створене Українською Академією Пародонтології за підтримки Philips Sonicare – бренду електричних зубних щіток, розроблених лікарем-пародонтологом для профілактики захворювань ротової порожнини. Запрошуємо усіх бажаючих пройти безкоштовне обстеження стану ясен в одній із 300 стоматологічних клінік України. Обрати клініку можна за посиланням: perio.com.ua.

Захворювання ясен - пародонтит та гінгівіт - зараз вражають біля половини дорослих українців, особливо у регіонах із високим техногенним забрудненням навколишнього середовища. Хоча хронічний пародонтит є найбільш розповсюдженим захворюванням людства, проте в Україні його поширеність в 2 рази більша, ніж, наприклад, в США. Вражає висока захворюваність молодого населення, зокрема у Києві 61,2% молодих людей у віці 21–25 років вже мають захворювання пародонта. За відсутності адекватного лікування, пародонтит прогресує та призводить до втрати зубів. Більш того, інфекція, що є в ротовій порожнині, при нелікованому пародонтиті проникає у весь організм, і спричиняє або веде до прогресування ряду захворювань, таких як серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, недоношеність плода та передчасні пологи.

Мирослав Солонько, лікар-стоматолог та пародонтолог: «Пародонт - це тканини, які утримують зуб в щелепі. Їхнє поверхневе запалення, відоме як гінгівіт, здебільшого легко лікується та є повністю зворотним. Подальші стадії захворювання, а саме пародонтит, вже вражають кістку зуба. У більшості випадків пародонтит не супроводжується больовими відчуттями, але про його можливу наявність говорять такі симптоми, як почервоніння та кровоточивість ясен, неприємний запах з рота, опускання краю ясен та оголення коренів, рухомість зубів. Саме тому, якщо у Вас є один або кілька з нижчеперерахованих симптомів, раджу обов'язково звернутись за консультацією до лікаря та провести пародонтологічне обстеження. Адже статистично профілактика в 10 разів дешевша за лікування. Основна причина розвитку захворювань пародонту - це бактерії, що містяться в зубному нальоті на поверхнях зубів. Тому якісне чищення зубів за можливості з використанням електричної зубної щітки замість звичної мануальної є обов'язковим профілактичним заходом для зниження ризиків захворювання». 

 Пародонтит є одним з двох захворювань ротової порожнини, які найбільше впливають на розповсюдженість хронічних захворювань у всьому світі. Саме тому щороку в 29 країнах Європи, включаючи Україну, проводиться «День здорових ясен» (European Gum Health Day), спрямований на максимальне привернення уваги населення до захворювань пародонту. Захід проводиться за ініціативою Європейської федерації пародонтології, а в Україні – за підтримки Української академії пародонтології.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#обстеження #благодійна акція #чернівці #клініка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...