
19:00, 7 травня 2019 р.
Як у Чернівцях розташовуватимуть літні торгові майданчики

До Центру надання адміністративних послуг міської ради (ЦНАП) звертаються підприємці щодо облаштування літніх торгових майданчиків та пересувних торгових споруд у Чернівцях.
Відповідно до Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення літніх торгових майданчиків та тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Чернівців, затвердженого рішенням міської ради №95 від 04.02.2016р., літній торговий майданчик (ЛТМ) – тимчасова, збірно-розбірна конструкція з навісом або без нього, що виготовляється з полегшених матеріалів, основними складовими якої є вуличні меблі (лавки, столи, стільці), використовується як приналежна річ для здійснення комерційної діяльності та розміщується в теплий період року з 01 березня до 01 листопада безпосередньо біля об’єкта сфери торгівлі (послуг) який забезпечений санітарно-побутовими умовами для дотримання правил особистої гігієни з наявним (доступним) санітарним вузлом.
Пересувна торгова споруда (ПТС) – споруда, яка не має закритого приміщення для тимчасового перебування людей, у якій може бути розміщене торговельне обладнання, низькотемпературний прилавок, лоток, ємність, торговельний автомат, інші пристрої для сезонної роздрібної торгівлі та іншої підприємницької діяльності, крім газовикористовуючого обладнання.
З метою розвитку конкуренції, обмеження монополізму та упорядкування торгівлі на території м.Чернівців, на окремі види здійснення торгівлі шляхом розміщення ПТС проводиться конкурс з визначення суб’єктів господарювання на право користування окремими елементами благоустрою для розміщення ПТС: торгівлі кавою та кавовими напоями, морозивом, квасом, прохолоджуючими напоями, з розливу питної води (відповідно до схем та переліку місць розміщення ПТС, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради).
Заяви на участь у конкурсі приймаються департаментом містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради (ДМБК та ЗВ) після оголошення конкурсу на сайті Чернівецької міської ради та в газеті «Чернівці».
В інших випадках, замовник, зацікавлений у встановленні ПТС, звертається до ДМБК та ЗВ із заявою встановленого зразка про можливість розміщення ПТС та пакетом документів зазначених у вказаному вище Положенні. Підставою для розміщення ПТС або ЛТМ є паспорт прив’язки та договір про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності. Заяви щодо оформлення паспорта прив’язки ПТС/ЛТМ подаються у каб.102 ДМБК та ЗВ міської ради (вул.Б.Хмельницького,64-А).
Перелік документів щодо оформлення паспорту прив’язки ЛТМ:
– паспортні дані замовника (копія);
– свідоцтво про державну реєстрацію ПП або ТОВ(копія);
– документ, що засвідчує власність або оренду приміщення, біля якого планується розміщення ЛТМ(копія);
– план приміщення, біля якого планується розмістити ЛТМ із зазначеним на ньому наявним санітарно-гігієнічним вузлом(копія);
– рішення міської ради про дозвіл на розміщення ЛТМ (копія);
– правовстановлюючий документ на землю: оренда, право власності, сервітут, договір про право тимчасового користування тощо (копія);
– ескіз влаштування ЛТМ.
Перелік документів, що подаються для оформлення паспорту прив’язки для ПТС (поза конкурсом):
– паспортні дані замовника (копія);
– свідоцтво про державну реєстрацію ПП або ТОВ(копія);
– графічні матеріали із зазначенням бажаного місця розташування ПТС виконані замовником у довільній формі на топографо-геодезичній основі М 1:500 кресленнями контурів ПТС з прив’язкою до місцевості;
– ескіз влаштування ЛТМ;
– лист-погодження (у разі наявності балансоутримувача території відповідно до пункту 3.15 Положення).
Управління містобудування та архітектури ДМБК та ЗВ міської ради впродовж 10 робочих днів з дня подання зазначеної заяви, встановлює відповідність намірів щодо місця розташування ПТС/ЛТМ містобудівній документації, будівельним нормам, комплексній схемі розміщення торгової споруди (у разі наявності). Про відповідність намірів замовника, управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради повідомляє його письмово з зазначенням вимог щодо розробки проектної документації ПТС/ЛТМ або надається аргументована відмова щодо реалізації намірів розміщення ПТС/ЛТМ. У випадку відсутності зауважень щодо розташування ПТС/ЛТМ вищезазначене управління готує пропозиції на розгляд міської ради у разі розміщення ЛТМ або пропозиції на розгляд виконавчого комітету міської ради у випадку розташування ПТС.
На підставі відповідних рішень виконавчого комітету чи міської ради між заявником і ДМБК та ЗВ укладається договір про право тимчасового користування окремими елементами благоустрою комунальної власності (каб.106) та оформлюється паспорт прив’язки (каб.102). Договір про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності підписується сторонами впродовж 10 робочих днів з дня отримання витягу із рішення та набирає чинності з моменту його укладення.
Літні торгові майданчики, які планується облаштувати в межах історико-культурної охоронної зони міста, повинні відповідати вимогам Концепції щодо архітектурно-художнього оформлення відкритих літніх майданчиків в межах Центрального історичного ареалу м.Чернівців, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 09.04.2019р. №230/7. Ескізний проект ЛТМ необхідно погодити у відділі охорони культурної спадщини міської ради – послуга надається через ЦНАП.
Перелік необхідних документів зазначено на сайті ЦНАП (http://dozvil.city.cv.ua), повідомляється на сайті Чернівецької міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:57
19:35
Вчора
19:20
Вчора
18:37
Вчора
Спецтема
Оголошення
09:44, 17 червня
00:00, 17 березня
09:44, 17 червня
18:43, 18 червня
18:43, 18 червня
live comments feed...
Коментарі