![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
15:00, 19 травня 2019 р.
Буковинців запрошують у ряди морських піхотинців
![Буковинців запрошують у ряди морських піхотинців Буковинців запрошують у ряди морських піхотинців](/dist-assets/images/cap.jpg)
Чернівецький обласний військовий комісаріат запрошує буковинців на військову службу за контрактом в підрозділи морської піхоти на посади рядового та сержантського складу.
Морська піхота є універсальним родом військ, який може діяти на воді, суші, у повітрі, як самостійно, так і у взаємодії з іншими підрозділами та призначена для дій у складі тактичних і оперативно-тактичних десантів, а також оборони пунктів базування ВМС, островів, ділянок узбережжя, портів, аеродромів та інших важливих об'єктів.
Щомісячне грошове забезпечення для рядового складу складає від 11 400 грн., для сержантського 13 400-15 200 грн., у залежності від займаної посади. Військовослужбовцям щороку виплачується матеріальна допомога на оздоровлення та надається повний соціальний пакет. Зокрема передбачено речове забезпечення та безкоштовне харчування. Служба в ВМС дає можливість кар’єрного зросту, отримання житла та надання соціального і правового захисту сім’ям військовослужбовців.
Громадянам пропонують службу на посадах водіїв, механіків-водіїв, діловодів, стрільців, кулеметників, командирів бойових машин та інших.
На військову службу за контрактом приймають громадян, віком від 18 до 50 років, які за морально-діловими якостями та станом здоров’я відповідають
За детальною інформацією звертайтеся до Чернівецького обласного військового комісаріату за адресою вул. О.Кобилянської, 32, або до військових комісаріатів за місцем перебування на обліку.
Телефони: 0509480349, (0372) 52 43 49.
Читайте також: на Буковині керівництво Нацполіції здійснило прийом громадян.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі