• Головна
  • У Буковинському медіа-центрі обговорили деталі проведення конференції
Фото
08:30, 24 травня 2019 р.

У Буковинському медіа-центрі обговорили деталі проведення конференції

Фото
У Буковинському медіа-центрі обговорили деталі проведення конференції

23 травня 2019 року у медіа-центрі BelleVue з нагоди приїзду та проведення зустрічі із буковинцями на стадіоні "Буковина" Ніккі Круза та Гаррі Вілкерсона, відбулася прес-конференція, де організатори заходу розповіли про програму й основну ідею конференції, що відбудеться вже цієї неділі, 26 травня о 17:00, на стадіоні Буковина.

Організаторами заходу виступили: НагірнякВячеслав (керівник Руху Реформації у Чернівецькій області), Войтович Василь (Президент теологічної семінарії) та Савка Костянтин (начальник Першотравневого районного сектору філії ДУ у Чернівецькій області та полковник ВС).

У Буковинському медіа-центрі обговорили деталі проведення конференції, фото-1

Войтович Василь розповів про одну із головних думок конференції, цитую: «Україна та її народ багато перенесли. Прийшов час вірити у живого Бога, тому що тільки Він здатен перемінити все на краще».

Савка Костянтин розповів про службу пробації, яка займається особами, засудженими до покарання, у вигляді позбавлені волі. Серед цих людей є багато тих, які потребують підтримки як духовної так і соціальної. Тому Служба пробації завжди відкрита до співпраці. Також полковник зазначив, що наше суспільство не готове приймати людей, які вийшли із в’язниці та заново потребують соціалізації, тому дану конференцію вважає доцільною, оскільки Ніккі Круз та Гаррі Вілкерсон є не тільки мотиваційними спікерами, які допомагають людям зростати морально та духовно, але й засновниками багатьох реабілітаційних центрів, вони працюють у найнебезпечніших та найбідніших районах США, де гангстери – це не голлівудські персонажі, але реальні, небезпечні жителі міста.

У Буковинському медіа-центрі обговорили деталі проведення конференції, фото-2

Нагірняк Вячеслав доповнив своїх колег та зазначив, що завжди є куди розвиватися, жителі нашого міста відкриті, розумні та творчі люди із запалом та чітким курсом до досягнення кращого для свого краю і держави, тому зустріч буковинців із такими досвідченими гостями буде ще однієї сходинкою на цьому шляху. І, звичайно ж, організатори заходу не обминули культурної частини програми та запросили порадувати слух та душу всіх учасників співом зведеного всеукраїнського хору та симфонічного оркестру.

І, на останок: керівник дитячого сектору заходу, Морар Тимофій, нагадав, що краще вкладати моральні та духовні цінності у дитячому віці, тому закликав батьків приводити із собою дітей, оскільки для них запланована особлива програма з цікавими історіями, солодкою ватою та батутом.

У Буковинському медіа-центрі обговорили деталі проведення конференції, фото-3

Читайте також: погрози, нецензурна лексика та чорний список або як адміністратори чернівецьких груп спілкуються із підписниками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медіа-центр #конференція #служба пробації #моральні та духовні цінності #культура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...