Як обрати кондиціонер для квартири

З настанням тепла попит на кліматичну техніку традиційно зростає. Тому актуальним стає питання про те, як правильно вибрати кондиціонер для власного житла, як зорієнтуватися у безлічі брендів та різноманітті пропозицій, на які характеристики особливо звернути увагу. Магазин кондиціонерів Vencon пропонує розглянути декілька порад про те, як зробити такий вибір з ретельним підходом і урахуванням важливих нюансів.

Поділ кондиціонерів за класністю

Спліт-системи розподілені за класами, що мають свої особливості. Саме з того витікають й інші параметри кожної групи кондиціонерів.

  1. Преміум-клас в основному представлений різними типами дороговартісних агрегатів, створених за високими японськими технологіями. Вони мають бездоганне технічне оснащення, потужні системи самодіагностування і захисту, що у непередбачених ситуаціях можуть самостійно вимкнути кондиціонер, не доводячи справу до повного порушення пристрою. Серед таких, наприклад,  спліт-системи фірм Daikin, Mitsubishi.

  2. Середній клас кліматичних пристроїв для житла представлений моделями японських та європейських виробників. Їх відрізняє чудове співвідношення ціни і якості. Проте, порівняно з преміум-класом, вони мають дещо меншу витривалість у роботі, спрощену систему захисту і контролю, працюють з більшим рівнем шумових ефектів. Маючи ціну, що виразно менша за вартість елітної техніки, вони не програють у естетиці та багатьох технічних характеристиках. Виробники таких агрегатів - відомі компанії Toshiba, Panasonic.

  3. Менш вартісні пристрої корейських та китайських фірм можуть мати і різноманітні ціни, і не таку високу якість. Але найбільшим «мінусом» частіше називають великий рівень шуму у спліт-систем виробників LG, Samsung. Звичайно, маючи спрощену систему управління та різноманітні датчики контролю, такі кондиціонери передбачають роботу у більш вузькому температурному діапазоні, долаючи який, вони можуть вийти з строю. Власникам таких агрегатів слід добре засвоїти правила експлуатації та тонкощі догляду за кліматичною технікою.

Ми пропонуємо звертатися до наших спеціалістів – компанії Венкон, широкий асортимент продукції в їх каталозі задовольнить найвибагливіших користувачів.

Що варто враховувати обов’язково?

Сучасні спліт-системи не лише вміють охолоджувати повітря, а й нагрівати його у приміщенні. Робота кондиціонера побудована на властивості речовини (фреону) переробляти тепло або виділяти його при трансформації з газоподібного стану у рідкий. Сам агрегат не виробляє ні холоду, ні тепла, а лише переносить його з однієї сторони в іншу.

Важливо враховувати, що кожна спліт-система, окрім охолодження повітря, забирає з нього частину вологи, тому сухе повітря у приміщенні часто стає причиною різних респіраторних захворювань. Отже, встановлюючи кондиціонер, варто продумати й систему зволоження повітря у цьому ж приміщенні.

Який кондиціонер для квартири краще обрати?

Обираючи кліматичну техніку для власного житла, варто звернути увагу на такі важливі характеристики спліт-систем:

  • конструкція кондиціонера;

  • потужність агрегату (до 7 кВт);

  • тривалість роботи, передбачена виробником.

Рекомендуємо вам звернути особливу увагу на спліт-системи нового покоління – інверторні кондиціонери. Вони вдвічі швидше охолоджують мікроклімат у приміщенні, потребують значно менших енерговкладень, мають довший період служби, працюють майже безшумно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі