Багатодітні родини Буковини можуть тимчасово отримувати допомогу за довідками

Багатодітні родини Буковини можуть тимчасово отримувати допомогу за довідками, Вікторія Грабенко

Відповідно до норм Порядку виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України "Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім'ям" від 13.03.2019 р. №250 передбачено, що одним із документів необхідних для призначення даного виду допомоги є посвідчення батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї.

Разом з тим, в зв’язку з відсутністю бланків вищезазначених посвідчень, відділ у справах сім'ї та молоді міської ради замість посвідчень видає багатодітним сім'ям довідки щодо підтвердження статусів батьків багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї.

Враховуючи ситуацію, що склалась, беручи до уваги роз’яснення Мінсоцполітики України від 29. 05.2019 р. № 338/0/188-19, до врегулювання зазначеного питання на законодавчому рівні, призначати допомогу на дітей які виховуються в багатодітних сім'ях, в разі неможливості подання відповідного посвідчення структурні підрозділи соціального захисту населення можуть на підставі довідок батьків багатодітної сім'ї.

Виходячи з вищевикладеного, рекомендуємо даній категорії осіб звернутись впродовж червня поточного року в управління соціального захисту населення з даними документами на предмет призначення допомоги, оскільки якщо звернення з відповідними документами буде впродовж квітня-червня місяців поточного року, допомога призначатиметься з квітня 2019 р. Якщо заяву буде подано починаючи з липня місяця допомога призначатиметься з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами.

Звертаємо увагу, що крім посвідчень (або довідок) батьків багатодітної сім`ї та дитини з багатодітної сім`ї заявнику необхідно подати заяву одного з батьків, з яким проживає дитина, за встановленою формою, затвердженою Мінсоцполітики (бланк заяви надається заявнику управлінням соціального захисту населення), а також копії свідоцтв про народження всіх дітей ( з пред’явленням оригіналів).

Для перерахування коштів необхідно зазначити номер особового рахунку відкритий в одній з банківських установ, з якими укладено договори на проведення соціальних виплат. Якщо заявник є отримувачем інших державних соціальних допомог, він може зазначити дані діючого особового рахунку.

Документи необхідно подавати в управління соціального захисту населення за місцем реєстрації (фактичного проживання). Прийомні дні щоденно (крім суботи та неділі) з 900 до 1800, обідня перерва з 1300 до 1345, повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради.

Читайте також: на Буковині відбулося свято до Дня захисту дітей.

допомога виплати соціальні послуги багатодітні родини Буковина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі