• Головна
  • У Чернівцях просять змінити режим роботи МКП "Центр стерилізації тварин"
фото
19:40, 30 червня 2019 р.

У Чернівцях просять змінити режим роботи МКП "Центр стерилізації тварин"

фото
У Чернівцях просять змінити режим роботи МКП "Центр стерилізації тварин"

Від початку року в Чернівцях безпритульні собаки покусали 158 людей, з них 45 дітей. Порівняно з минулим роком кількість постраждалих від безпритульних собак значно зросла. Це дані тільки тих випадків, які були зафіксовані, та є ймовірність, що більше випадків проходить без заяв та звернень постраждалих. 

На сайті Єдиної системи місцевих петицій Валентин Шеремет зареєстрував петицію про зміну режиму роботи МКП «Центр стерилізації тварин» для вирішення проблем з безпритульними собаками в місті.

Зокрема, забезпечити можливість роботи підприємства в двох режимах, шляхом внесення змін в статут підприємства: 

1. Звичайний режим роботи - підприємство працює в звичному режимі, тобто відбувається відлов тварин по заявкам, подальша стерилізація, кастрація, спроба прилаштувати в родину до людей з обов’язковою реєстрацією, оплатою всіх процедур, або передача тварини в притулок.

2. Надзвичайний режим (критичний…) - початок роботи в такому режимі починається автоматично, без додаткових розпоряджень та оголошень, умовою початку такого режиму роботи для підприємства є офіційно зафіксована кількість постраждалих людей (покусаних) саме від безпритульних тварин в кількості 3-х випадків.

Тривалість роботи такого режиму складає 60 днів. В цей період відбувається відлов безпритульних тварин, до відлову при необхідності можуть залучатись позаштатні (наймані) працівники, після відлову тварини утримуються 7 днів, протягом яких є можливість прилаштувати тварину в родину до людей з обов’язковою реєстрацією, вакцинацією, стерилізацією, кастрацією, після оплати всіх процедур, або передача тварини в притулок.

Після закінчення 7-ми денного терміну, проводиться гуманна евтаназія (із застосуванням двох уколів)". Підписи під цією петицією почали збирати 27 червня 2019 року.

Станом на 30 червня петицію підписали 28 осіб з 250 необхідних.

Читайте також:судмедексперти назвали ймовірну причину смерті хлопчика у Чернівцях

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#центр стерилізації тварин #режим роботи #чернівці
10,7
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...