• Головна
  • Тепер буковинці зможуть як належно оцінити працю педагога
20:00, 4 липня 2019 р.
Надійне джерело

Тепер буковинці зможуть як належно оцінити працю педагога

Тепер буковинці зможуть як належно оцінити працю педагога

Фонд The Varkey Foundation здійснив масштабне дослідження у 35 країнах світу провів.

Науковці дослідили соціальний статус педагогів, рівень оплати їхньої роботи, кількість охочих отримати педагогічну освіту, соціальне сприйняття вчителів та рівень поваги учнів до них.

Дослідження проводилися в таких країнах: Бразилія, Китай, Чехія, Єгипет, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Ізраїль, Італія, Японія, Південна Корея, Нідерланди, Нова Зеландія, Португалія, Сінгапур, Іспанія, Швейцарія, Туреччина, Велика Британія, США, Тайвань, Угорщина, Гана, Уганда, Аргентина, Перу, Колумбія, Чилі, Панама, Індія, Росія, Малайзія, Індонезія, Канада.

Виявилося, що існують кардинальні відмінності у баченні статусу педагога залежно від особливостей країни. На сприйняття людей впливають їхній вік, стать, релігія, освіта і навіть наявність дітей.

Доведено, що люди похилого віку поважають вчителів більше за молодь. Випускники – більше, ніж невипускники. Чоловіки – більше, ніж жінки. А батьки – більше, ніж бездітні. Етнічні меншини загалом менше поважають вчителів, але у представників ісламської віри вони традиційно в пошані.

Цікаво, що в більшості країн вчителі вважають власний статус вищим, ніж думає громадськість. А в Азії вчителів цінують більше, ніж в європейських країнах.

У багатьох країнах люди прирівнюють вчителів за статусом до соціальних працівників та бібліотекарів.

Найвище оцінюють ранг вчительської професії у Малайзії, Китаї – там вчителів прирівнюють до лікарів, яким надали найвищий статус серед обраних для порівняння професій. Але загалом у світі найчастіше вчителів порівнюють із соціальними працівниками (у 50% опитаних країн).

Що вища в країні повага до вчителів, то частіше батьки заохочують дітей обирати педагогічну професію. Це відбувається навіть незалежно від рівня оплати праці.

В усіх 35 країнах близько половини опитаних вважають, що вчителі повинні мати зарплату відповідно до успішності їхніх учнів. У Єгипті такої думки дотримуються 78%, що є найвищим показником серед усіх країн.

Читайте також:У Чернівцях поліцейські відзначили свято із тими, кого захищають

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #Світ #Дослідження #Педагоги #Пошана #Навчання
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...