• Головна
  • Розрахунок конкурсного бала: відомий регіональний коефіцієнт Чернівеччини
10:34, 7 липня 2019 р.
Надійне джерело

Розрахунок конкурсного бала: відомий регіональний коефіцієнт Чернівеччини

Розрахунок конкурсного бала: відомий регіональний коефіцієнт Чернівеччини
 Під час вступної кампанії 2019-го, як і торік, є 3 коригувальні коефіцієнти:
- сільський;
- регіональний;
- галузевий.
Конкурсний бал певних категорій вступників буде множитися на них. Відповідне роз’яснення надав Директорат вищої освіти та освіти дорослих у зв’язку з початком активної фази вступної кампанії.
Так, претендувати на сільський коефіцієнт (СК) можуть ті, хто в рік вступу закінчили школу на території села й зареєстрований у селі. СК дорівнює 1,02 для всіх таких вступників, а також 1,05 для вступників на спеціальності, яким надається особлива державна підтримка.
Перелік шкіл, учні яких мають право на сільський коефіцієнт, завантажено в ЄДЕБО. Тож в електронних кабінетах випускників таких закладів автоматично з’являється повідомлення про можливість застосування СК.
Однак щоб його отримати, вступник має завантажити в електронний кабінет або додати до паперової заяви довідку про місце реєстрації.
Та цього року не має значення, скільки часу вступник зареєстрований у селі. Але варто звернути увагу, що СК не застосовується для вступників, які закінчили школу або зареєстровані на території селищ.
Регіональний коефіцієнт (РК) нараховується тим вступникам, які обирають виші НЕ в Києві. Для 11 регіонів РК дорівнює 1.04. Це такі області: Донецька, Житомирська, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Рівненська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська, Черкаська. В усіх інших випадках РК дорівнює 1,02.
Галузевий коефіцієнт (ГК) дорівнює 1,02 і діє для вступників на ті спеціальності, яким надається особлива державна підтримка. Необхідно звернути увагу, що ГК застосовується тільки для заяв із першою та другою пріоритетністю. Регіональний та галузевий коефіцієнти нараховуються вступникові автоматично, тобто для їхньог отримання йому не потрібні жодні додаткові дії .
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Освіта #Вступники #Бали
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...