• Головна
  • На Буковині реєструють колективні договори
11:25, 8 липня 2019 р.
Надійне джерело

На Буковині реєструють колективні договори

На Буковині реєструють колективні договори

Реєстрація колективних договорів проводиться в управлінні з питань праці департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради. На постійній основі надаються роз’яснення з питань трудових і соціально-економічних відносин та їх відображення в колективних договорах, а також методична допомога при їх розробці підприємствам, установам та організаціям міста.

Згідно з ст. 2 Закону України «Про колективні договори і угоди», колективні договори укладаються всіма підприємствами, установами та організаціями (незалежно від форм власності), які використовують найману працю і мають статус юридичної особи.

"Станом на 01.07.2019 року на підприємствах, в установах та організаціях міста різної форми власності укладено або пролонговано 1280 колективних договорів. За І півріччя 2019 року зареєстровано 97 колективних договорів (з них 1 угода), в тому числі 23 новоукладених, 74 пройшли повторну повідомну реєстрацію. Крім того, зареєстровано 88 змін та доповнень до діючих колективних договорів. При реєстрації колективних договорів 29-ти підприємствам, установам, організаціям міста направлено письмові рекомендації з питань колективно-договірного регулювання, надано 250 консультацій із зазначених питань, – інформує сайт Чернівецької міської ради.

"На постійній основі надаються роз’яснення з питань трудових і соціально-економічних відносин та їхнє відображення в колективних договорах, а також методична допомога при їхній розробці.

– освіти – 248; 

– надання інших видів послуг – 190;

– охорони здоров’я та надання соціальної допомоги – 148;

– державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування – 142; 

– оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів – 141;

– промисловості – 132.

Читайте також: Лікування онкохворих: подано петицію на розгляд Чернівецької міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Договори #Законодавство #Колективна праця
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...