• Головна
  • Хто шукає, тому знайдуть: кар'єрні радники працевлаштували майже 6 тис буковинців
Фото
15:50, 9 липня 2019 р.

Хто шукає, тому знайдуть: кар'єрні радники працевлаштували майже 6 тис буковинців

Фото
Хто шукає, тому знайдуть: кар'єрні радники працевлаштували майже 6 тис буковинців

З початку року за допомогою кар’єрних радників Чернівецької обласної служби зайнятості роботу знайшли 5680 осіб, з них до набуття статусу безробітного – 2928.

Найбільше працевлаштованих у м.Чернівці (1403 особи), у Сторожинецькому (583 особи),  Кіманському ( 550 осіб) та Сокирянському  (467 осіб) районах. Серед тих, хто знайшов роботу за сприяння служби зайнятості 55% сільське населення (3128 осіб), 31,5% молодь до 35 років (1794 особи) та 42,7% жінок (2428 осіб).

«Ми  орієнтовані на працевлаштування клієнтів на етапі звернення до центрів зайнятості. У порівнянні з минулим роком на 16 відсоткових пунктів збільшився рівень працевлаштування до надання статусу безробітного. Кар’єрні радники орієнтовані на результат – працевлаштування шукача роботи. Вони оцінюють всі ризики та можливості, пов’язані з працевлаштуванням, визначають, які послуги варто рекомендувати клієнтові. А при складанні індивідуального плану працевлаштування, передбачаються лише ті послуги, які відповідають його мотивації та роботі, яку він хоче отримати», - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

У цьому році служба зайнятості працевлаштувала майже 2,4 тис. осіб, які мали статус безробітного. Серед них 1110 жінок, 898 осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Більшість працевлаштованих безробітних мали професійно-технічну освіту (780 осіб), повну загальну середню освіту (757 осіб), повну вищу освіту (328 осіб), базову та неповну вищу освіту (306 осіб), базову середню загальну (211 осіб) та початку (10 осіб). Серед працевлаштованих 67 осіб мають ІІ-ІІІ групу інвалідності.

Про це повідомляє Сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

Читайте також: виявляється по-різному, але є у багатьох: що варто знати буковинцям про сколіоз?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#працевлаштування #служба зайнятості #робота
11,3
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...