• Головна
  • Житлова субсидія у Чернівцях: скільки сімей отримують та як повторно подати заяву?
16:46, 12 липня 2019 р.

Житлова субсидія у Чернівцях: скільки сімей отримують та як повторно подати заяву?

Житлова субсидія у Чернівцях: скільки сімей отримують та як повторно подати заяву?

За інформацією районних управлінь соціального захисту населення департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради станом на 11 липня житлову субсидію отримують 10107 домогосподарств міста, з них у готівковій формі 9357, у безготівковій 750.

Відмовлено у призначенні субсидій 29 заявникам, в тому числі за рішенням Комісії з розгляду питань надання житлових субсидій населенню та призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям при виконавчому комітеті міської ради 15. 3053 домогосподарствам не продовжено субсидію на неопалювальний період з 01.05.2019 р. в зв’язку з наявністю боргів з оплати за житлово-комунальні послуги понад місяць на суму понад 340 грн. (20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян).

В разі сплати наявної заборгованості або укладання договору реструктуризації громадянину необхідно звернутися із заявою та декларацією про доходи та витрати сім`ї в структурний підрозділ органу соціального захисту населення. При цьому, хто допустив прострочення сплати за спожиті житлово-комунальні послуги, отримавши субсидію готівкою, надалі отримуватиме її в безготівковій формі.

Як і в минулі роки, автоматично не перепризначується субсидія на неопалювальний сезон наступним категоріям осіб:

– cім`ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а тільки на фактично проживаючих в помешканні осіб;

– cім`ям, де є непрацюючі особи працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони мали доходи менші мінімальної заробітної плати;

– cім`ям, в яких відбулися зміни у складі сім`ї протягом останнього року; – внутрішньо переміщеним особам;

– cім`ям, які орендують житло, на яке призначено субсидію;

– cім`ям, яким призначається субсидія на придбання твердого палива та скрапленого газу.

Даним сім`ям необхідно надати повторно заяву та декларацію про доходи. За отриманням інформації з питань призначення житлових субсидій звертатись в районні управління соціального захисту населення Чернівецької міської ради, а саме:

– управління соціального захисту населення Шевченківського району вул. Героїв Майдану, 176, Єдина приймальня громадян, конт. тел. 53-41-96, 51-68-21, 51-46-79;

– управління соціального захисту населення Першотравневого району вул. Руська, 183, Єдина приймальня громадян, конт. тел. 54-08-41, 54-08-83, 57-15-48;

– управління соціального захисту населення Садгірського району вул. Підкови, 7, Єдина приймальня громадян, конт. тел. 56-00-09, 56-03-97.

Про це повідомляють на сайті Чернівецької міської ради.

Читайте також: чому медичні працівники Чернівців досі не отримали аванс і коли він буде?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#субсидія #житло #сім'я #заява
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...