• Головна
  • Винахідники жуйки: чи знають буковинські бухгалтери історію свого професійного свята?
10:01, 16 липня 2019 р.

Винахідники жуйки: чи знають буковинські бухгалтери історію свого професійного свята?

Винахідники жуйки: чи знають буковинські бухгалтери історію свого професійного свята?
День бухгалтера України має сталу дату – з 2004 року його відзначають 16 липня.
Свято встановлено указом президента №662/2004 від 18 червня 2004 року. Дата 16 липня для свята була вибрана, бо саме у цей день у 1999 році ухвалили закон №996-XIV Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні.
У тексті документу необхідність встановлення такого свята обгрунтована значним внеском працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, а також зростання національної економіки.
Хоча це свято дуже молоде, сама професія бухгалтера з'явилася ще 6 тис. років тому.
Сьогодні ж неможливо уявити роботу успішного підприємства без хорошого бухгалтера. Професія шанована у багатьох країнах. Є навіть Міжнародний день бухгалтера,  який щорічно відзначається 10 листопада.

Цікавий факт про бухгалтерів

У 1928-му році Уолтер Димер, який працював бухгалтером в компанії Fleer (США), що виробляє жувальну гумку, винайшов для всіх нас цю саму - жувальну - гумку. Справа в тому, що він любив у вільний час експериментувати з рецептами жувальної гумки, якість яких на той час була далекою від ідеальної. Під час одного з таких експериментів він випадково натрапив на свій революційний рецепт, котрий дозволяв зробити гумку не дуже липкою, але одночасно стабільною, яку легко розтягувати і надувати у кульки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бухгалтер #професійно свято
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...