• Головна
  • "Голосували по совісті?" – як минув виборчий день на Буковині
09:50, 22 липня 2019 р.
Надійне джерело

"Голосували по совісті?" – як минув виборчий день на Буковині

"Голосували по совісті?" – як минув виборчий день на Буковині

Минула важка виборча неділя. Із перехопленим подихом очікуємо результатів сьогодні. ГО "Комітет виборців" звітує про порушення на виборчих округах та надає статистику активності виборців Буковини.

1. Підготовче засідання.

Всі ВД відкрилися вчасно. Встановлений порядок проведення підготовчого засідання дотримано.

Випадків саботування проведення підготовчих засідань з боку певних членів ДВК не зафіксовано.

Офіційні спостерігачі до дільниць допущені. Хоча були випадки, коли на підготовчому засіданні закривали приміщення ДВК, але фактів недопущення спостерігачів не виявлено.

2. Відкриття дільниць.

У Чернівецькій області всі 564 виборчі дільниці вчасно розпочали роботу.

Черг на дільницях не було зафіксовано.

На початку голосування по чотирьох ВО, згідно з офіційним повідомленням ЦВК, кількість виборців на початку голосування – 686190 люд., кількість виборців, внесених до витягу списків для голосування за місцем перебування – 18029 люд.

3. Перебіг голосування.

Спостерігається певна кількість незнятого агітаційного матеріалу (листівки, плакати) за кандидатів зокрема по ВО №201 (Володимир Дідух-Кобзар, Олена Чевка, Михайло Яринич, Наталія Фрунзе, Олена Лис) та №203 (Іван Семенюк, Мірча Беженар, Артур Мунтян, Михайло Гросу, Григорій Тиміш). По всіх округах є факти прихованої агітації від двох політичних партій ("Слуга народу", "Голосу" та "ЄС").

У ВО 202 є факти розсилки провакаційних смс-повідомлень (щодо кандидатів Івана Рибака та Андрія Маковея).

На початку голосування на кожній виборчій дільниці в середньому зареєстровано від 3 до 8 офіційних спостерігачів від кандидатів/політичних партій, громадських організацій, представники ЗМІ. На ВО №203 офіційні спостерігачі від ГО "Комітет виборців" помітили по два спостерігача від Михайла Жара).

ТВО 201

ВД №453 (вул. Головна, 87, приміщення ЗНЗ 2) – виборець обурювався, що серед інформаційних плакатів немає плакату за партію "Опозиційна платформа – За життя". Голова ДВК повідомив, що вони вивісили всі плакати, які їм видали. Пояснити відсутність інформаційного плакату не змогла.

ВД №500 (гімназія №5 вул. Дм. Загули, 8) офіційний спостерігач від КВУ звернула увагу голови комісії на відсутність інформаційних плакатів від 14 (!!!) партій. Голова ДВК повідомила, що такі плакати не надала ОВК, а вона гадає, що надали лише про ті партії, які мають шанс пройти до Верховної Ради України.

ВД №520 (ЗНЗ№6, вул. Комарова, 26 в) в ДВК розпочали видавати виборчі бюлетені за попереднім списком виборців (а не за уточненим). За попередніми списками виборців отримали виборчі бюлетені більше 100 виборців. Що вони тепер будуть робити з уточненими списками виборців та результатами – не відомо

ТВО 203

ВД №260 (с. Припруття, Новоселицького р-ну) на великій виборчій дільниці лише дві великі виборчі скриньки. Причому кидали бюлетені лише в одну велику скриньку (інша була відкладена), а маленька скринька знаходиться поряд (не перевернута отвором вниз, як прописано в законі про вибори).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Вибори #Голосування #ВРУ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...