Фото, Відео
12:55, 30 липня 2019 р.
Пігулки для схуднення за місяць та інші медичні міфи: поради буковинцям, як не піддаватися їм
Фото, Відео
Забобонам не місце в медицині.
Коли йдеться про здоров’я пацієнта — не час і не місце для експериментів чи перевірки “достовірності” забобонів. Про це повідомляє на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук Уляна Супрун.
Як уберегти себе від небезпеки? Відрізнити міфи чи фейків від правди не так вже й складно. Для цього знадобиться один дуже важливий інструмент — критичне мислення.
Правду зазвичай можна перевірити — вона має докази, наприклад, посилання на дослідження. Фейки ж часто не підкріплені фактами або ж містять їхню компіляцію. Вони апелюють переважно до емоцій і страхів людей, можуть містити логічні помилки, упередження або ж висновки, що базуються на давніх практиках.
Чому багато людей вірять міфам?
Щодо з причин такої популярності міфів і фейків, то складність у тому, щоб розрізняти випадковий збіг обставин та причино-наслідковий зв’язок. Крім того, люди схильні шукати простих рішень складних проблем — так вже ми влаштовані. На жаль, чимало людей більш охоче повірять у те, що чудодійні пігулки допоможуть схуднути за місяць, аніж почнуть регулярно тренуватися та харчуватися здоровою їжею.
Читайте також: Латвія може прийняти на відпочинок дітей воїнів АТО з Чернівеччини.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:26
Вчора
15:23
Вчора
10:26
Вчора
08:03
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:32, 10 січня
17:15, 17 січня
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
17:15, 17 січня
live comments feed...
Коментарі