• Головна
  • Близько 300 курсантів-прикордонників прибули на Буковину для бойового стажування
Фото
13:52, 30 липня 2019 р.

Близько 300 курсантів-прикордонників прибули на Буковину для бойового стажування

Фото
Близько 300 курсантів-прикордонників прибули на Буковину для бойового стажування

Сьогодні, 30 липня, для проходження військового стажування до Чернівецького прикордонного загону прибуло близько півтори сотні курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України.

Основною метою залучення резерву голови Державної прикордонної служби є протидія протиправній діяльності, пов’язаної з переміщенням через державний кордон груп незаконних мігрантів та підакцизних товарів.

Протягом чотирьох тижнів,курсанти3-го курсу будуть набувати практичні навички з охорони державного кордону, шляхом цілодобового прикриття найбільш загрозливих напрямків у межах Сторожинецького, Путильського та Сокирянського районів Чернівецької області.

Особливістю даного стажування є те, що майбутні офіцери будуть розміщені та нести службу в спеціально підготовлених наметових містечках, а не на штатних відділеннях інспекторів прикордонної служби. За курсантами закріплено відповідні ділянки державного кордону, за які вони протягом стажування нестимуть цілодобову відповідальність. 

Для затримання реальних правопорушників, майбутні офіцери можуть використовувати увесь арсенал своїх умінь та навичок.На практицікурсанти зможуть застосовувати всі елементи тактики прикордонної служби, діяти в складі груп реагування та використовувати багато інших методів, що ефективно дозволять протидіяти правопорушенням на державному кордоні.

З прибуттям до місць тривалого несення служби курсантівбуде ознайомлено з ділянками кордону та їх специфікою.

Зважаючи на те, що до стажування залучені також й дівчата, для них практика в основному проходитиме в пунктах пропуску через державний кордон. Під час несення служби дівчата-курсантки здобудуть досвіду таких прикордонних нарядах як:«Перевірка документів», «Вартовий шлагбауму», «Огляд транспортних засобів», «Контроль за режимом»тощо.

Про це повідомляє Пресслужба Чернівецького прикордонного загону.

Читайте також: в чому небезпека дискримінації за віком для буковинців?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прикордонники #стажування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...