• Головна
  • Буковинцям буде цікаво: ТОП-5 сакральних символів, які втратили початкове значення
12:58, 3 серпня 2019 р.
Надійне джерело

Буковинцям буде цікаво: ТОП-5 сакральних символів, які втратили початкове значення

Буковинцям буде цікаво: ТОП-5 сакральних символів, які втратили початкове значення

Чимало людей, а особливо молодь, носять різні символи та емблеми, наприклад, почепивши на шию, витатуювавши на тілі, приколовши до рюкзак, куртку, або помістивши їх на інші елементи гардеробу. На жаль, часто вони не до кінця розуміють сенсу, який містять ці символи.

ТРІКВЕТР

Буковинцям буде цікаво: ТОП-5 сакральних символів, які втратили початкове значення, фото-1

У бронзовому столітті цей знак був одним із символів руху Сонця, зображував основні положення світила на небозводі (три кути відповідали сходу, зеніту і заходу); оновлення життя, відповідно – створення, буття і руйнування – таємницю цілісності та безперервності. Знак був досить поширений серед північних народів Європи – кельтів, фризів, скандинавів. Він символізує тріаду і є символом морського бога Мананнана, або Одіна. У скандинавській і тевтонській символіці символ пов'язаний з Тором. У ранньому християнстві були спроби використовувати трікветр як символ Пресвятої Трійці, але як твкий символ не набув поширення. У магазинах він продається саме як символ Трійці, але християнського символу Трійці не існує!

СОНЯЧНИЙ ХРЕСТ

Буковинцям буде цікаво: ТОП-5 сакральних символів, які втратили початкове значення, фото-2

В основному цей символ присутній на кельтських хрестах. Зазвичай їх називають "сонячними хрестами". Такі рівнопроменеві хрести мають глибокі язичницькі корені, як і символи на них. Вони доповнюють і підсилюють символіку знаку, подібно до символів на пентаграмі. Цей знак символізує Сонце, повітря, землю і воду в єдності, а також циклічність і замкнутість. Такий хрест був введений як символ окультного нацистського угрупування "Анненербе" Германом Віртом. Після закінчення Другої світової війни хрест стає загальновизнаним символом неофашистського руху і використовується замість компрометуючої свастики.

ВОДАН

Буковинцям буде цікаво: ТОП-5 сакральних символів, які втратили початкове значення, фото-3

Атрибут бога Одіна (Водан). Він символізує міст в інший світ, до вищої енергії та знання. Також позначає гармонію всесвіту і людини. Поперечні рамена означають світ нематеріальний, вертикальні рамена символізують фізичний світ, землю. На цей хрест спирається коло, символ єдності і повноти. Кельтський хрест походить від язичницьких вірувань, сьогодні він використовується неопоганами і націоналістами. Скінхеди використивують цей знак замість забороненої свастики. Існує християнська форма цього хреста з довшою нижньою частиною.

ХРЕСТ НЕРОНА

Буковинцям буде цікаво: ТОП-5 сакральних символів, які втратили початкове значення, фото-4

"Зламаний хрест", "Пацифік" – знак, по якому розпізнають пацифістів. Окультний символ. У магазинах продається як емблема пацифістських рухів.

"Зламаний хрест" – символ боротьби з християнством. В окультизмі він означає занепад християнства, символ чорної магії. Під час Другої світової війни нарівні зі знаком свастики використовувався в окультних практиках, з якими були пов'язані СС (спеціальні частини німецької армії). У сатанізмі цей хрест застосовується під час проведення чорних мес.

ПЕРЕВЕРНУТИЙ ХРЕСТ

Буковинцям буде цікаво: ТОП-5 сакральних символів, які втратили початкове значення, фото-5

Перевернутий хрест, використовується в окультних і сатанинських ритуалах, його часто носять послідовники цих "переконань".

Читайте також: Поблизу Чернівців сталася ДТП: є потерпілі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #Символи #Історія #Релігія #Окультизм #Знаки
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...