• Головна
  • Учасник Чернівецької делегації став всеукраїнським Студпрезидентом
18:50, 28 серпня 2019 р.

Учасник Чернівецької делегації став всеукраїнським Студпрезидентом

Учасник Чернівецької делегації став всеукраїнським Студпрезидентом

За підтримки управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації команда Чернівецької області взяла участь у  фіналі ХХІ Міжнародної програми «Студентська республіка-2019», який проходив з 23 по 26 серпня 2019 року на території  СОТ «Прибрежний» на Херсонщині (с. Лазурне, Скадовський район, Херсонська обл.), на узбережжі Чорного моря. 

Тема цьогорічного фестивалю «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління». Про це повідомляють на сайті ОДА.

На фінал Студреспубліки-2019 з’їхалися активні студенти, прогресивна молодь, провідні українські й іноземні експерти аби попрацювати над важливими темами для поступу України: освіта та нова індустріалізація.Всьогожфінал-фестиваль відвідали близько 400 людейз усіх куточків України.

Впродовж3-х днів учасники брали участь употужнійоргдіяльніснійгріна тему цьогорічного фестивалю та яскравій мульти-фестивальнійчастині.

Безлічрізноманітних суб-фестивалів: «Студентська Мафія», «Фестиваль аматорського відео», Фото-конкурс «Спалах емоцій», «Нічна туса», «Денна туса», «Кубок КВН», «Леся-фест», «Екстер-фест» і багато інших активностей, серед яких звісно булообрано «Першу Леді» й визначено кращих соціальних музикантів/ок у Music Live Awards.

Команда Буковини змогла підтвердити свій високий статус серед інших регіонів України, будучи традиційно однією з найактивніших.

Кожного року саме на фіналіМіжнародної програми «Студентська республіка» обирається всеукраїнський Студпрезидент яким цьогоріч став учасник команди з Чернівецької області – Владислав Маєр. Традиційно наша команда зосередилась на найважливішій частині Студреспубліки – оргдіяльнісній грі, у рамках якої іще двоє представників області стали Студдепутатами.

Окрім того, Чернівецька команда привезла додому майже половину можливих нагород та цінних призів отриманих на суб-фестивалях.

Як зазначила діюча голова відокремленого підрозділу ВМГО «Студентська Республіка» у Чернівецькій області Наталія Костинюк: «Чернівецька команда має потужні традиції участі у фінальному етапі міжнародного проекту «Студентська Республіка» та 2 рази, у 2011 та 2012 роках, представники Буковини виборювали посаду Студентського президента України, відповідно це почесне звання шляхом виборів здобували Андрій Кравець та Володимир Палагнюк».

Читайте також: "У буковинських педагогів ще багато роботи попереду", - Іван Мунтян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#студреспубліка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...