• Головна
  • Вигідно купити датчик рівня води
Реклама
23:47, 27 серпня 2019 р.

Вигідно купити датчик рівня води

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐÑпиÑÑ Ð´Ð°ÑÑик ÑÑÐ¾Ð²Ð½Ñ Ð²Ð¾Ð´Ñ

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐÑпиÑÑ Ð´Ð°ÑÑик ÑÑÐ¾Ð²Ð½Ñ Ð²Ð¾Ð´Ñ

У всіх моделях сучасних пральних машин є спеціальний пристрій - пресостат, що здійснює контроль рівня води в баку. Завдяки наявності цієї деталі машина здатна автоматично контролювати і регулювати кількість води, що знаходиться в баку, протягом всього процесу прання.

Здавалося б, ця деталь є незначною - однак, як тільки вона виходить з ладу, пральна машина не може експлуатуватися в стандартному режимі. Як зрозуміти, що це сталося? Якщо білизна при закінченні процесу прання не викручена в певній мірі або під час роботи запускається надлишковий обсяг води - це сигналізує про проблеми з пресостатом.

Лагодженню датчик рівня води в пральній машині не підлягає - потрібна повна його заміна. Інтернет-магазин «МастерПлюс» пропонує широкий вибір пресостатів для різних видів пральних машин - в онлайн-каталозі можна розглянути всі зацікавлені варіанти.

Для того, щоб правильно вибрати деталь для вашого домашнього агрегату, вивчіть технічні характеристики товарів в нашому магазині і порівняйте його з наявною у вас деталлю. Якщо у вас є досвід у поводженні з електричними побутовими приладами, ви зможете успішно замінити пресостат в своїй пральній машині самостійно.

Для здійснення якісної роботи пральної машини пресостат машини повинен бути правильно налаштований на певний заданий тиск. Завдяки цьому він зможе коректно провести запуск процесу прання для того чи іншого обраного режиму. Цю установку здійснює виробник на підприємстві, а власник домашнього агрегату, як правило, користується деталлю, не вникаючи в подробиці.

Звертаємо увагу на те, що стандартні настройки датчика змінювати неприпустимо! Звичайно ж, зробити це дуже легко: змінивши положення гвинта на корпусі пресостату, що регулює налаштування, можна зменшити або збільшити рівень тиску. Однак це практично завжди призводить до збільшення навантажень на деталь, які не були передбачені виробником! Як результат, датчик рівня води не зможе прослужити досить довго, оскільки йому доведеться працювати в екстремальному режимі.

Як бачите, така маленька і проста по конструкції деталь відіграє особливу важливу роль в процесі прання. Тому радимо періодично перевіряти стан пресостату - і ви не будете захоплені зненацька під час його несподіваної поломки!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...