• Головна
  • Як буковинцям повернути гроші за покупку в інтернет-магазині?
09:32, 9 вересня 2019 р.

Як буковинцям повернути гроші за покупку в інтернет-магазині?

Як буковинцям повернути гроші за покупку в інтернет-магазині?

Продаж товарів через Інтернет набуває все більших масштабів. Утім ніхто не застрахований від різного роду обманів з покупками. Тому команда сайту 0372.ua підготувала для вас кілька корисних порад про те, як діяти у таких ситуаціях.

Зазвичай невдоволені покупці не знають, як повернути гроші після обману в інтернеті, а лише пишуть погані відгуки. На жаль, повна анонімність продавців гарантує їм безкарність.

Та все таки існує один спосіб повернення грошей на рахунок своєї банківської картки.

Щоб повернути гроші на карту у разі неправомірних дій інтернет-продавця необхідно здійснити чарджбек. Для цього потрібно подати заяву в банк на опротестування транзакцій. Деякі банки надають власні шаблони заяв.

Кошти можна повернути, якщо товар не доставлений, є підробкою або не відповідає тому, що було вказано на сайті. Інструмент чарджбеку надається тільки платіжними системами Visa або MasterCard.

Інші випадки, коли може здійснюватись чарджбек: суму списали два рази; списана сума є більшою, ніж заявлена вартість товару; з карти списана сума за товар, яку власник не купував; банкомат не видав грошей, але списав з карти.

У чарджбеці відмовляють, якщо оплата була здійснена більш, ніж 540 днів тому, готівкою чи прямим переказом або з картки на картку.

Для отримання чарджбеку надається заява (українською та англійською мовами); докази (листування з продавцем до виникнення конфліктної ситуації, переписка у соціальних мережах, договір, скріншоти); листування з продавцем після виникнення конфліктної ситуації (докази того, що власник карти намагався вирішити ситуацію із продавцем) і банківська виписка.

Також варто зазначити, нещодавно до ВР внесли законопроект, який передбачає поверення повної суми за товар, якщо продавець не видав чек.

Читайте також: яка їжа може покращити настрій буковинців?

#корисні поради #цікаві ідеї #інтернет-магазини #буковинці #чарджбек
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...