• Головна
  • Відгуки про лабораторію "Синево"
Реклама
00:03, 2 вересня 2019 р.

Відгуки про лабораторію "Синево"

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐÑзÑÐ²Ñ Ð¾ ÐабоÑаÑоÑии «СÐÐЭÐл

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐÑзÑÐ²Ñ Ð¾ ÐабоÑаÑоÑии «СÐÐЭÐл

Медична лабораторія «Сінево» проводить дослідження найвищоi лабораторноi якості в Україні і є дочірнім підприємством міжнародної організації охорони здоров'я Medicover. Група працює в Європі більше 25 років. Тут вам запропонують тести найвищої якості - від самих базових до специфічних генетичних тестів. Новинний портал pk.kiev.ua пропонує Сінево відгуки пацієнтів, які вже скористалися послугами та поділилися своїми враженнями. На сайті лабораторії є можливість ознайомитися з переліком послуг, а також залишити власну думку про роботу лабораторії.

Для пацієнтів і лікарів, клініка гарантує, що ви отримаєте точні і надійні результати. Крім того, у вас завжди є доступ до унікальних досліджень, проведеним в будь-якій точці світу.

У чому секрет успіху?

·Висока аналітична якість гарантується щоденними програмами контролю якості, а також участю в сертифікованих програмах перевірки кваліфікації і лабораторних порівнянь.

·Крім того, ми вкладаємо значні кошти в регулярні програми навчання співробітників та підвищення якості роботи.

Цілі і завдання:

·Ми завжди прагнемо до досконалості в усьому, що ми робимо;

·Ми чесні і завжди поважаємо свої обіцянки. Головне

·а обіцянка: «Додай цінність до діагнозу».

Особливості та переваги:

1.У лабораторії можна провести тестування крові, що допоможе визначити, чи є харчова нестерпність, алергія, хвороба Лайма або навіть алергія на метали. Завдяки лабораторії, що входить в Medicover, ви можете провести більше 3000 тисяч аналізів і досліджень.

2.Тут найширший спектр досліджень в країні, поряд з 91 лабораторією по всій Європі. Фахівці пропонують консультації з більш ніж 100 експертами-Гістопатологія, до яких можна звернутися в будь-який час.

3.Ваші особисті дані і результати захищені і з абсолютною гарантією будуть розглядатися з повною конфіденційністю.

Будучи членом мережі центральних лабораторій Синево, лабораторія працює над створенням єдиної системи якості, заснованої на принципах належної клінічної та лабораторної практики. Крім того, лабораторія акредитована відповідно до ISO 15189 та ISO 17025 та працює протягом багатьох років. Більш детальну інформацію та відгуки ви можете дізнатися на офіційному сайті.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...