• Головна
  • Відтепер на Буковині діє Єдиний реєстр військовозобов'язаних
20:21, 9 вересня 2019 р.

Відтепер на Буковині діє Єдиний реєстр військовозобов'язаних

Відтепер на Буковині діє Єдиний реєстр військовозобов'язаних

У Чернівецькій ОДА представники обласного військкомату провели нараду з працівниками кадрових підрозділів та підрозділів персоналу державних та комунальних установ області, навчальних закладів щодо вимог визначених особливостями ведення військового обліку за допомогою Єдиного реєстру військовозобов’язаних.

З 1 липня цього року в комісаріатах області розпочала роботу аналітична інформаційно-телекомунікаційна система "Оберіг", призначена для ведення та адміністрування бази військовозобов’язаних. Впровадження передбачає більш якісне ведення обліку та вдосконалення роботи комісаріатів по уточненню даних військовозобов’язаних.

Згідно цього нововведення особам, які перебувають на військовому обліку при внесенні в базу присвоюється військовий ідентифікаційний номер, інформація про що додається у військово-обліковий документ. Важливо знати, що з відтепер при прийомі на роботу однією з основних вимог є представлення військово-облікового документу із обов’язковою наявністю військового ідентифікаційного номера, а також ця вимога враховується при призначені на посади з корупційним ризиком.

Для отримання інформації про присвоєння військового ідентифікаційного номера необхідно звернутися до військового комісаріату за місцем перебування на військовому обліку, повідомляє пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації.

Читайте також: де і коли у Чернівцях не буде водопостачання?

#Єдиний реєстр військовозобов'язаних #Буковина #робота #працевлаштування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...