• Головна
  • У Чернівцях розпочався останній місячник очистки та благоустрою
19:46, 17 вересня 2019 р.

У Чернівцях розпочався останній місячник очистки та благоустрою

У Чернівцях розпочався останній місячник очистки та благоустрою

З метою наведення належного санітарного стану в місті та забезпечення санітарно-екологічного благополуччя його мешканців з 16 вересня до 1 листопада у Чернівцях проводиться осінній місячник санітарної очистки та благоустрою.

У рамках місячника відбудеться прибирання прибережних смуг річок і водоймищ, доріг і вулиць, парків, скверів, цвинтарів, ринків, дитячих та спортивних майданчиків, підвалів і горищ житлових будинків, контейнерних майданчиків, зупинок громадського транспорту, прибудинкових територій і громадських криниць, територій підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

До місячника будуть залучені підприємства різних форм власності, навчальні заклади, заклади охорони здоров’я, громадські організації, орендарі, ОСББ, ЖБК, ЖБТ та населення. Вживатимуться заходи щодо своєчасного вивезення твердих побутових відходів і очищення контейнерних майданчиків.

Окрім того, здійснюватимуться роботи щодо приведення автобусно-тролейбусних зупинок міста в належний санітарно-технічний стан. Упорядковуватимуться кладовища, братські могили, меморіальні комплекси, місця почесних поховань.

Буде активізовано роботу управління контролю за благоустроєм міста щодо проведення рейдів-перевірок спільно з представниками засобів масової інформації з виконаних заходів місячника. До керівників, які нехтують цими питаннями, застосовуватимуться передбачені чинним законодавством України заходи адміністративного впливу.

Чернівецьке міське комунальне підрядне шляхово-експлуатаційне підприємство зобов’язано привести в належний санітарно-технічний стан дороги та кювети. Трест зеленого господарства та протизсувних робіт проводитиме роботи з прибирання скверів, парків, косіння трави, видалення сухих та аварійних дерев.

Міське комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс", фірма "Алтфатер-Чернівці" забезпечить миття, ремонт та фарбування контейнерів для збору твердих побутових відходів.

Міське комунальне підприємство "Чернівціспецкомунтранс" під час проведення осіннього місячника санітарної очистки та благоустрою міста Чернівці прийматиме транспорт зі сміттям на міське сміттєзвалище від комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємства і приватних підприємств, які утримують житловий фонд та військової частини А2582 – безкоштовно.

Читайте також: що призводить до аварійних ситуацій на буковинських лініях електропередач?

#місячник #прибирання #благоустрій #чистота #санітарно-технічний стан
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...