• Головна
  • 150 буковинських резервістів вирушили на навчальні збори
09:01, 18 вересня 2019 р.

150 буковинських резервістів вирушили на навчальні збори

150 буковинських резервістів вирушили на навчальні збори

"Військові добре знають - для того щоб був мир треба готуватись до війни та бути сильними. Тому в нас, як і в інших областях, згідно Плану Генерального штабу проходять такі заходи. В цьому році ми призиваємо на збори більше людей ніж в минулому і така необхідність на сьогоднішній день є і буде існувати поки не настане мир на нашій землі", - зазначив військовий комісар Чернівецького ОВК полковник Віталій Чурай під час чергової відправки резервістів.

Ще близько 150 буковинців вирушили на навчальні збори щоб вдосконалити військові навики та бути готовими, в разі потреби, виконувати бойові завдання у складі військових частин.

Через два тижні, виконавши військовий обов’язок, чоловіки повернуться до звичного життя. Протягом цього терміну за ними зберігатиметься робоче місце та середньомісячна зарплата. Під час зборів резервісти в жодному разі не залучаються до виконання бойових завдань в зоні операції Об’єднаних сил.

Протягом року в області підготовку на зборах пройшли близько 600 чоловіків і ще близько 200 планується залучити до кінця жовтня, повідомляє Чернівецький обласний військовий комісаріат.

Читайте також: у Чернівцях маршрутне таксі зіткнулось з легковиком.

#військові збори #резервісти #Буковина
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...