• Головна
  • Зубрисі Музі скоро не буде одиноко - на Буковину передадуть ще три самки зубка
12:35, 19 вересня 2019 р.

Зубрисі Музі скоро не буде одиноко - на Буковину передадуть ще три самки зубка

Фото зі сторінки ФБ Миколаївський зоопарк Nikolaev zoo.

Фото зі сторінки ФБ Миколаївський зоопарк Nikolaev zoo.

У вольєр Сторожинецького лісгоспу прибула зубриха Муза. Вона успішно перенесла 19-годинний переїзд з Миколаївського зоопарку і зараз знайомиться зі сторожинецькими лісовими просторами та стадом зубрів, що проживає на території вольєру.

Про це повідомляє пресслужба ДП «Сторожинецьке ЛГ».

Муза народилася і три роки зростала у Миколаївському зоопарку. У рік її народження її дворічного брата Мурзу зоопарк передав на Буковину, у вольєр Сторожинецького лісгоспу, який має 83 гектари та знаходиться на території Банилівського лісництва.Обидва переміщення зубрівбулиузгодженіна офіційному міжнародному рівні. Добро на переселення тварин з Миколаївського зоопарку у Сторожинецький лісгосп особисто дав координатор Європейської програми збереження видів (ЕЕР) Даглас Річардсон.

За цей час Мурза змужнів і перетворився на красеня зубра. Можливо, що і став тут татом. Торік у вольєрі, який має статус розплідника зубра європейського, народилося двоє малих зубренят.

Конкурентів Мурзі не бракує. Є тут зубри з вінницьких і львівських лісів.

"Ми спеціально підбирали тварин репродуктивного віку з різних куточків країни, щоб забезпечити народження здорового потомства, – розповідає головний мисливствознавець ДП «Сторожинецьке ЛГ» Сергій Чистов. – Адже наша мета – оновлення популяції цих червонокнижних тварин у дикій природі. Вольєр нашого лісгоспу є генетичним резерватом зубра європейського.

Щоправда, у реєстр зубрів сторожинецького вольєра миколаївську Музу доведеться записати під номером два, бо є вже Муза вінницька, яку нашому лісгоспу раніше передав з диких лісів Вінничини тамтешній Хмільницький лісгосп. Найближчим часом маємо отримати звідти ще три самкиBisonbonasus".

За словами Сергія Чистова, дике стадо зубрів представлено на Буковині 25 великими тваринами і трьома малими зубренятами тогорічного приплоду. Живуть вони на території Сторожинецького району, інколи навідуючись у сусідній Вижницький район.

Наступного року сторожинецькі лісівники планують випустити у дику природу перших зубрів, народжених у вольєрі Сторожинецького лісгоспу.

Читайте також: де у Чернівецькій області сьогодні не буде світла?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зубр #самка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...