• Головна
  • "Краса в погонах": визначили найкрасивішу жінку-поліцейського у Чернівцях - фото
фото
09:34, 21 вересня 2019 р.

"Краса в погонах": визначили найкрасивішу жінку-поліцейського у Чернівцях - фото

фото
"Краса в погонах": визначили найкрасивішу жінку-поліцейського у Чернівцях - фото

Вчора, 20-го вересня, у Чернівцях вперше відбувся конкурс краси й професійної майстерності серед жінок-поліцейських.

За корону переможниці боролися 19 представниць структурних і територіальних підрозділів буковинської поліції, повідомляє пресслужба ГУНП в Чернівецькій області.

Ініціатором конкурсу виступило Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області.

Мета заходу – показати багатогранність жінок-поліцейських, які гармонійно поєднують жіночність, освіченість і високий рівень професіоналізму, а також популяризувати професію поліцейського.

"Краса в погонах": визначили найкрасивішу жінку-поліцейського у Чернівцях - фото, фото-1

На відміну від традиційних конкурсів краси, претендентки повинні були продемонструвати не лише свою привабливість під час дефіле, але й пройти тести з професійної підготовки та виконати вправи зі стрільби з пістолета Макарова.

До складу журі під головуванням начальника ГУНП Анатолія Дмитрієва увійшли очільники обласної та міської влади, а також неодноразовий член журі конкурсів краси Олег Сандуляк.

"Краса в погонах": визначили найкрасивішу жінку-поліцейського у Чернівцях - фото, фото-4

За результатами сценічного перевтілення кожна з учасниць отримала спеціальну номінацію. Але найскладніше членам журі було обирати лідерів у головних номінаціях. 

"Краса в погонах": визначили найкрасивішу жінку-поліцейського у Чернівцях - фото, фото-5

Титул «Міс Поліцейська Чернівців» міський голова Олексій Каспрук вручив Анастасії Коровіній – старшій інспекторці-черговій Управління інформаційно-аналітичної підтримки ГУНП.

Голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян нагородив інспекторку з превентивної комунікації Чернівецького відділу поліції Олесю Бевцик, яка перемогла у номінації «Міс Поліцейська краю».

"Краса в погонах": визначили найкрасивішу жінку-поліцейського у Чернівцях - фото, фото-6

Поліцейська сектору реагування патрульної поліції Кельменецького відділу поліції Мар’яна Жизномирська отримала від Чернівецької облдержадміністрації титул «Міс Поліцейська Буковини».

"Краса в погонах": визначили найкрасивішу жінку-поліцейського у Чернівцях - фото, фото-7

Переможницею конкурсу та володаркою головного титулу – «Міс Краса в погонах» стала слідча Шевченківського відділення поліції Діана Москалу.

"Краса в погонах": визначили найкрасивішу жінку-поліцейського у Чернівцях - фото, фото-8

Окрім цього, під час конкурсу сформувалася ще одна поліцейська сім’я. Одна з конкурсанток – представниця Новоселицького відділення поліції Дана Андроник отримала пропозицію руки та серця. Поліцейська погодилася на пропозицію та запросила всіх присутніх на весілля.

"Краса в погонах": визначили найкрасивішу жінку-поліцейського у Чернівцях - фото, фото-9

Упродовж усього конкурсу кожен міг долучитися також і до благородної справи – збору коштів на операцію для 28-річної буковинки Марини Гуцуляк, яка вже 20 років бореться з тяжкою недугою. Всі зібрані кошти поліцейські передали дівчині на оплату складної операції, яка допоможе подолати хворобу.

Читайте також: амфетамін для збуту виготовляли у гаражі Чернівців.

#благодійність #конкурс краси #поліція
11,3
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...