Реклама
22:21, 16 вересня 2019 р.

Навчання в автошколі

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐбÑÑение в авÑоÑколе

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ ÐбÑÑение в авÑоÑколе

Навчиться водінню можна в будь-якому віці. Якщо ви давно мрієте їздити на власному автомобілі, реалізувати мрію допоможе автошкола. Таких закладів в кожному місті предостатньо. На сайті http://autoschool.net.ua пропонується перелік автошкіл Києва, з докладним описом послуг та вартістю навчання.

Які чинники врахувати при виборі автошколи?

У будь-якій автошколі навчання поділяється на 4 блоки, що включають:

1) Лекції по теорії (включають вивчення правил дорожнього руху, дорожніх знаків, розгляд частих ситуацій між учасниками руху);

2) Навчання водінню на тренажері;

3) Практичні заняття з водіння на автодромі;

4) Практика водіння по місту з реальними учасниками дорожнього руху.

Це перераховані загальні принципи навчання. Перед тим, як записатися, потрібно дізнатися, яку категорію прав відкриває дана автошкола. З категорією «В», що дозволяє управляти легковими автомобілями, не виникне проблем. Вибір звужується, якщо людині потрібно відкрити менш популярну категорію.

Важливість кожного етапу навчання

Не можна сказати, що якийсь з етапів навчання в автошколі є більш-менш важливим. Так, деякі вважають за краще не занадто забивати голову теорією, а чекають етапу водіння.

Насправді вивчати правила дорожнього руху, типові ситуації на дорозі - надзвичайно важливо. Велике число аварій трапляється через незнання водієм ПДР. Дорожні знаки сигналізують про зміни під час руху: зниженні швидкості, заборона на обгін, стоянку, попередженні про залізницю тощо.

Якщо не звертати увагу на знаки, то можна отримати штраф від поліції.

Коли теоретична частина завершена. Закріпленням результату є навчання на тренажері. Людина таким способом готується до практичної частини.

Щоб не створювати небезпечну ситуацію на дорозі, учень разом з інструктором вчиться керувати транспортним засобом на автодромі. Там обов'язково продумана смуга з перешкодами, область з віражами. Створено різнопланові умови, щоб учень надалі міг швидше зорієнтуватися.

Найвідповідальніша, трохи лякаюча частина навчання в автошколі - це поїздки по місту. Навколо багато учасників дорожнього руху, в тому числі пішоходи, велосипедисти. Потрібно уважно стежити за сигналами світлофора, знаками, утримувати дистанцію. Інструктор зазвичай сидить збоку, робить підказки, але основне завдання стоїть перед учнем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...