• Головна
  • Підписали Меморандум про співпрацю для популяризації туристичної привабливості Чернівців
13:43, 26 вересня 2019 р.

Підписали Меморандум про співпрацю для популяризації туристичної привабливості Чернівців

Підписали Меморандум про співпрацю для популяризації туристичної привабливості Чернівців

В рамках “Тижня туризму в Чернівцях” 24 вересня в міській раді відбувся круглий стіл на тему: “Розвиток туризму в місті Чернівцях: стан справ, тенденції та перспективи” з представниками департаменту розвитку міської ради, науковців Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, суб’єктів туристичної сфери та екскурсоводів.

В рамках роботи круглого столу обговорювались питання щодо перспектив розвитку туристичної галузі м. Чернівців та співробітництва в галузі туризму, повідомляють на сайті Чернівецької міської ради.

За результатами обговорення департаментом розвитку міської ради з учасниками круглого столу укладено Меморандум про співпрацю щодо популяризації туристичної привабливості та розвитку сфери туризму міста Чернівців.

В рамках Меморандуму про співробітництво передбачається запровадження спільного бачення та взаємодії щодо:

– створення нових туристичних продуктів, підвищення якості та асортименту туристичних послуг, розширення мережі туристично-екскурсійних маршрутів;

– впровадження нових туристично-привабливих подій, фестивалів та заходів в місті;

– сприяння розвитку перспективних для міста видів туризму: культурно-пізнавального, науково-освітнього, релігійного, етнічного, спортивно-оздоровчого, медичного, ділового, відпочинково- розважального;

– сприяння у підготовці та підвищенні фахового рівня суб’єктів туристичної сфери;

– створення системи міжнародних, міжрегіональних зв’язків та кооперації у сфері туризму, спрямованої на збільшення туристичних потоків до міста, тощо.

Читайте також: під час руху загорівся ВАЗ на Буковині.

#туризм #розвиток
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...