• Головна
  • Петиція щодо нового терапевтичного відділення у Чернівцях набрала голоси
13:55, 26 вересня 2019 р.

Петиція щодо нового терапевтичного відділення у Чернівцях набрала голоси

Петиція щодо нового терапевтичного відділення у Чернівцях набрала голоси

Петиція щодо створення терапевтичного відділення в мікрорайоні Будівельників-Миру набрала 267 голосів, повідомляють на сайті Чернівецької міської ради.

Нагадаємо, у тексті петиції авторка просить міську владу забезпечити мікрорайон Будівельників-Миру доступною та якісною первинною та консультаційно-діагностичною допомогою.

Згідно п. 1.2 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», звернення буде зареєстровано та розглянуто в порядку, передбаченому для розгляду звернень громадян виконавчим органом міської ради та невідкладно передано відповідному органу чи посадовій особі.

Згідно п. 2.1 розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція буде розглянута впродовж 10 робочих днів з дня оприлюднення.

Згідно п. 3.1. розділу ІІІ «Положення про електронні петиції у місті Чернівцях», електронна петиція після її реєстрації розглядається органом або посадовою особою, яким вона подана. На розгляд запрошується ініціатор, якому надається право представляти свою електронну петицію. Ініціатор може делегувати право представляти свою електронну петицію представнику.

Читайте також: підписали Меморандум про співпрацю для популяризації туристичної привабливості Чернівців.

#петиція #голоси #терапевтичне відділення
10,7
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...