• Головна
  • Буковинський медуніверситет уклав угоду про співпрацю з університетом Румунії
14:27, 26 вересня 2019 р.

Буковинський медуніверситет уклав угоду про співпрацю з університетом Румунії

Буковинський медуніверситет уклав угоду про співпрацю з університетом Румунії

18 вересня відбулася зустріч у рамках 1-ї спільної українсько-румунської міжнародної конференції «Повітря не має кордонів. Здорові легені – запорука процвітання нації», організований співробітниками кафедри фтизіатрії та пульмонології БДМУ.

Про це повідомляють на сайті БДМУ.

Зазначають, що в зустрічі взяли участь науковці Буковинського державного медичного університету, Сучавського університету ім. Штефан чел Маре (м. Сучава, Румунія), університету медицини і фармації «Карл Давіла» (м. Бухарест, Румунія), інституту пневмофтизіології «Маріус Наста» (м. Бухарест, Румунія), колеги Європейської асоціації профілактики тютюнопаління (м. Брюссель, Бельгія) та представники Румунської асоціації пневмології.

У результаті була укладена офіційна угода про співпрацю між Вищим державним навчальним закладом України «Буковинський державний медичний університет», університетом медицини і фармації «Карл Давіла» (м. Бухарест, Румунія) та Румунською асоціацією пневмології. До плідної білатеральної співпраці між університетами та підтримки на державному рівні долучилося Генеральне Консульство Румунії в Чернівцях.

Читайте також: петиція щодо нового терапевтичного відділення у Чернівцях набрала голоси.

#бдму #угода про співпрацю
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...