• Головна
  • У Чернівецькій міській раді працівники СБУ провели навчання
15:42, 26 вересня 2019 р.

У Чернівецькій міській раді працівники СБУ провели навчання

У Чернівецькій міській раді працівники СБУ провели навчання

25 вересня у приміщенні Чернівецької міської ради представники Управління Служби безпеки України в Чернівецькій області провели для керівників департаментів та окремих структурних підрозділів правороз’яснювальний захід.

Зокрема, співробітники спецслужби розповіли про основні засади діяльності СБ України, її роль та значення в системі забезпечення державної безпеки, а також ознайомили присутніх із основними характерними ознаками вибухових (в тому числі саморобних) пристроїв та алгоритмом дій у разі виявлення підозрілих предметів, ознаками, які можуть свідчити про причетність осіб до диверсійно-розвідувальної діяльності тощо, повідомляють на сайті Чернівецької міської ради.

Впродовж останніх років в структурних підрозділах Чернівецької міської ради співробітники Управління СБ України в Чернівецькій області неодноразово проводили спеціальні тренування, міжнародні антитерористичні навчання, проте стан антитерористичної захищеності об’єктів міськради знаходиться на недостатньому рівні.

У зв’язку із цим, співробітники спецслужби наголосили на необхідності посилити режимні заходи на об’єктах міськради, налагодити чітку взаємодію та організацію негайного інформування УСБУ в Чернівецькій області про факти надходження погроз вчинення дій терористичного або екстремістського характеру, виявлення ознак підготовки або вчинення терористичних чи диверсійних дій, а також відпрацювати алгоритм спільних дій працівників міськради та оперативних груп УСБУ, УДСНСУ, ГУНП і УПП в Чернівецькій області щодо мінімізації негативних наслідків.

Крім того, присутнім звернули увагу на необхідність дотримання елементарних правил особистої безпеки, проведення постійних інструктажів із працівниками установи, в тому числі охорони та технічного персоналу.

Також, працівників міської ради ознайомили з основними вимогами законодавства України та нормативними актами щодо порядку організації та забезпечення режиму секретності в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях. Службовцям нагадали про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв, що містять службову інформацію.

Читайте також: для чернівчан організують арт-пікніки у парку Жовтневому.

#сбу #навчання
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...