• Головна
  • 75 неповірених тонометрів виявили в одній з лікарень Чернівців
10:12, 28 вересня 2019 р.

75 неповірених тонометрів виявили в одній з лікарень Чернівців

75 неповірених тонометрів виявили в одній з лікарень Чернівців

Сектором метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області протягом ІІІ кварталу 2019 року проводились планові заходи державного нагляду (контролю) у сфері метрологічного нагляду.

Про це повідомляє пресслужба управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

Найбільш характерними порушеннями, встановленими в результаті перевірок були: застосування не повірених засобів вимірювальної техніки, відсутність переліків засобів вимірювальної техніки,  за якими здійснюється державний метрологічний нагляд, відсутність відповідальних осіб за забезпеченням єдності вимірювань.

Так, під час перевірки в одній з лікарень м.Чернівці, було встановлено використання в роботі 75 одиниць неповірених засобів вимірювальної техніки (вимірювачі артеріального тиску).

За результатами проведених заходів державного нагляду (контролю) суб’єктам господарювання видано приписи про усунення виявлених порушень метрологічного нагляду та притягнуто посадових осіб до адміністративної відповідальності, всі кошти перераховані до державного бюджету.

Суб’єктам господарювання, діяльність яких віднесена до сфери законодавчо регульованої метрології, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області наголошує про необхідність дотримання вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», технічних регламентів та інших нормативно-правових актів у сфері метрології та метрологічної діяльності.

Читайте також: пити каву зранку чи не пити - поради чернівчанам.

#тонометр #лікарня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...