• Головна
  • Буковинські роботодавці отримали найбільше дозволів на працевлаштування громадян Румунії та Туреччини
Фото
13:01, 1 жовтня 2019 р.

Буковинські роботодавці отримали найбільше дозволів на працевлаштування громадян Румунії та Туреччини

Фото
Фото з сайту unsplash.com

Фото з сайту unsplash.com

У 2019 році обласна служба зайнятості видала 57 і продовжила 5 дозволів на працевлаштування іноземців. Більшість іноземців - із Румунії (25 осіб), Туреччини (14 осіб), Домініканської Республіки (4 особи), Італії (3 особи). Ще є представники Болгарії, Туркменістану, Узбекистану, Польщі, Молдови, Греції, Литви та Індії.

Про це повідомляє сектор інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості.

«На Буковині іноземці працюють як на керівних посадах так і кваліфікованими працівниками. Роботодавці мають отримати дозвіл на їх працевлаштування, який видає служба зайнятості. Наразі ця процедура спрощена, необхідно подати заяву, копію паспорта іноземця з перекладом, кольорову фотокартку та проєкт трудового контракту», - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Іноземці на Буковині працевлаштовані у різних сферах діяльності. На підприємствах з вироблення та продажу деревини працюють на посадах генерального директора, виконавчого директора та майстра цеху. На підприємствах з виробництва одягу на посадах техніка-технолога, майстра цеху та швачок. У ресторанному бізнесі працюють кухаріу сфері транспорту – адміністратори та механікиу сільському господарстві – менеджер зі збуту продукції у сфері транспорту – керівники та механікиу  приватній охоронній службі - охоронці.

Найбільша кількість дозволів видана на працевлаштування іноземців у м.Чернівці. У Вижницький район працевлаштований директор з виробництва та заступник директора, у Герцаївський район - менеджер зі збуту вирощених зернових культур, у Глибоцькому районі – генеральний директор та кухар, у Кіцманському районі – директор з виробництва на підприємство з вирощування свійської птиці. У м.Новоселиця працевлаштований заступник директора, охоронці, кухарі та механіки, у Сторожинецькому районі працевлаштований генеральний директор на підприємство з переробки деревини.

Довідка: Згідно з чинним законодавством, роботодавець має встановити іноземцю заробітну плату не менше 5 мінімальних заробітних плат для іноземних найманих працівників у громадських об’єднаннях, благодійних організаціях та навчальних закладах та 10 мінімальних заробітних плат для всіх інших категорій найманих працівників.

Читайте також: про порядок усиновлення: що потрібно знати буковинцям?

#Працевлаштування #робота #зайнятість #іноземці #ОЦЗ #Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...